Masumiyet Dizisi İrem Kim? Sevgilisi Var Mı?

Masumiyet Dizisi İrem Kim? Sevgilisi Var Mı?

Masumiyet dizisi sete çıktı. Ve çok yakında etkileyici hikayesiyle ekrana gelecek. Masumiyet dizisi İrem kim? Sevgilisi Var mı? Daha bir çok sorunun yanıtı haberimizde.

Kod adı önce Yaşı 19 olarak açıklanan ve ardından Masumiyet ismini alan yeni dizinin ekrana gelmesi için geri sayım başladı. Dizide Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır gibi tecrübeli isimlerin yanında Deniz Işın, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü gibi genç isimler var. Bu haberimizde dizinin dikkat çeken karakterlerinden İrem’e hayat veren Deniz Işın’ı tanıyalım.

Masumiyet Dizisi İrem Kim? Sevgilisi Var Mı?

Hiç şüphesiz 2020-2021 yıllarının en çok yıldızı parlayan isimlerinden biri olan Deniz Işın yine setlere ara vermeden Masumiyet dizisiyle dönüyor. Masumiyet dizisi İrem, Mehmet Aslantuğ’un hayat verdiği Harun’un güzeller güzeli kızıdır. Baba kız birbirlerine çok düşkündür. Hayatlarında tutundukları dalları birbirlerinden başkası değildir.Güzelliği kadar ahlakı da dikkat çeker. İrem, İlker ile aşk yaşayacaktır. Dizide ana karakterlerden biridir.

Masumiyet İrem – Deniz Işın Kimdir?

Deniz Işın 2020 yılında bir çok projede yer almıştır. 1 senenin içerisine İyi Günde Kötü Günde, Sefirin Kızı ve şimdide Masumiyet dizisinde rol alacak. Ayrıca 5 ay önce Murat Boz’un Gece isimli şarkısında Murat Boz ile birlikte rol almıştır.

28 Mayıs 1992 İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Kimya bölümünde lisans eğitimi alırken sosyal medyaya giren ve özellikle Tik Tok ve YouTube’da çektiği videolarla tanınmıştır. Oyunculuğa ilgisi bu sürede artmıştır. Sevilen güzel oyuncu Deniz Işın 1,69 boyunda ve 54 kg’dır. Her Yerde Sen dizisiyle başlayan oyunculuk macerası İyi Günde Kötü Günde dizisiyle devam etmiş ve ardından Star Tv’nin başarılı dizisi Sefirin Kızı’nda Sahra rolüyle yer almıştır.

Masumiyet dizisi İrem rolüyle 2021’e de hızlı bir giriş yapacak. Sosyal medyada da 630 bin takipçisi bulunuyor.

 

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler