Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Semt?

Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Semt?

Fox Tv’nin 2021 için hazırladığı Masumiyet dizisi çok yakında başlıyor. Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Hangi semt?

Son dakika isim değişikliği yaparak Masumiyet ismini alan Yaşı 19 dizisi çekimleri başladı. Çok yakında Fox Tv’de yayına başlayacak. Merak edilen konu ise Masumiyet dizisi nerede çekiliyor? Hangi semt? Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Deniz Işın, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü gibi başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin  yönetmen koltuğunda Ömür Atay yer alıyor.

Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Semt?

Dizide zengin ve fakir ayrımı yine en önemli etken olacak. Geçmişte yaşananlar ve bu yaşananların peşlerini bırakmadığı sırlarla dolu hayatları izleyeceğiz. Bahar ve Hale isminde iki annenin çocukları için yaptıkları ve göze aldıklarını izleyeceğiz. Masumiyet dizisi çekimlerinin büyük bir kısmı İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Merhum iş insanı Sakıp Sabancı’nın villasında çekilecek.

Usta kalem Sırma Yanık’ın yazdığı dizi için Sakıp Sabancı’nın evi kiralandı. Ve evin bir kısmında Hülya Avşar için spor odası hazırlandı. Hülya Avşar bu yaştan sonra lükslerinden vazgeçemem diyerek spor salonu hazırlattığını doğruladı. Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile 25 yıl önce Bir projede yer almıştı. Deniz Çakır ile Kadın isterse dizisinde birlikte başrol oynayan Hülya Avşar tekrar aynı isimlerle kamera karşısına çıkıyor.

Masumiyet dizisi nerde çekiliyor, hangi semt, tam set adresi nedir? Bu soruların yanıtını sizin için paylaştık. Sizler de Masumiyet dizisi çekim alanlarıyla ilgili bilgilerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Normal şartlarda pandemi nedeniyle hayranların gelmemesi için  set adresi paylaşılmıyor. Biz sizlerin merakını gidermek için paylaşımda bulunduk.

 

<<Teşkilat dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

Etiketler