Masumiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Karakterleri

Masumiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Karakterleri

Fox Tv’nin yeni dizisi Masumiyet yakında ekranlara geliyor. Masumiyet dizisi  oyuncu kadrosu, konusu, karakterleri tüm ayrıntılar haberimizde.

Gold Film imzalı Masumiyet dizisinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturuyor. Senaristliğini ise Sırma Yanık üstleniyor. Fox Tv  ekranlarına gelecek olan Masumiyet dizisi ilginç hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu,  konusu, karakterleri ne merak ediliyor.

Masumiyet Dizisi Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu, Konusu

Masumiyet Dizisi Konusu

Dizide varlıklı bir çift olan Hale (Hülya Avşar) ve İsmail’in (Ertuğrul Postoğlu) oğlu İlker (Serkay Tütüncü) ile Bahar (Deniz Çakır) ve Timur’un (Tolga Güleç) kızları Aylin’in (İlayda Alişan) arasında yaşananlar iki anneyi karşı karşıya getirecek. Harun rolünü oynayacak olan Aslantuğ, aynı zamanda İlker’in (Serkay Tütüncü) nişanlısı İrem’in de (Deniz Işın) babasına hayat verecek. Harun, Bahar’la mı yoksa Hale’yle mi yakınlaşacak?

Masumiyet dizisi oyuncuları, oyuncu kadrosu tanıyalım. Dizinin oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Ertuğrul Postoğlu, Deniz Çakır, Tolga Güleç, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Rüçhan Çalışkur, Miray Daner, Selen Uçer, Neslihan Arslan, Kimya Gökçe Aytaç, Selin Sezgin, Asena Keskinci gibi önemli isimler yer alıyor. Masumiyet dizisi oyuncuları, konusu, kadrosu ne ayrıntılı tanıyalım.

Masumiyet Dizisi Hale Ilgaz – Hülya Avşar Kimdir?

Hülya Avşar, 10 Ekim 1963 Balıkesir doğumludur. Ankara Anıttepe Lisesi’nden mezun oldu. Reklamcı Nail Keçili ile tanıştı. Keçili, Avşar’ın güzelliğini farkederek bir reklam filminde oynamasını teklif etti. Blendax reklamında oynayarak dikkatleri çekti.

1982 yılında Bulvar Gazetesi Kainat Güzellik Yarışmasında birinci seçildi. Ancak sonrasında Hülya’nın evlilik geçirdiği öğrenilince tacı elinden alındı. Bu durum basında yankı uyandırınca film teklifi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 1983 yılında Fikret Hakan ve Salih Güney ile başrolü paylaştığı Haram filmi ile yaşadı. Daha sonra pek çok reklam filminde ve 70’e yakın sinema filminde başrol oynadı.

Müzik eğitimi alan Avşar, ilk albümünü 1995 yılında Yarası Saklı adıyla çıkardı. 1998 yılında Hayat Böyle albümünü ve 2000 yılında Sevdim adlı single parçalarını çıkardı. 2000 yılında Kral TV Yılın Müzik Ödüllerinde En İyi Kadın Şarkıcı ödülünü aldı. Daha sonra Show TV’de yayınlanan eğlence programı Hülya Avşar Show”u yaptı.

Tenise meraklı ve profesyonel tenis sporcusu olan Hülya Avşar, TED 2001 çiftler turnuvasında birinci oldu. Hülya Avşar by H markasını ve Hülya adlı dergiyi oluşturdu. Bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Safiye Sultan karakterini canlandırdı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Masumiyet dizisi ile erkanlara dönüyor.

Masumiyet Dizisi Harun Orhun – Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Mehmet Aslantuğ, 25 Eylül 1961 Samsun doğumludur. İlköğretim ve lise eğitimini Samsun’da tamamladı. Oyunculuğa amatör olarak öğrencilik yıllarında tiyatro deneme sahnelerinde başladı. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü 1985 yılında bırakarak oyunculuğa yöneldi. İlk oyunculuk deneyimini 1985 yılında Akrep Burcu filmi ile yaşadı.

Ardından ilk dizi oyunculuk deneyimini 1987 yılında Belene dizisinde Ahmet öğretmen karakteri ile yaşadı. 1993 yılında Detay Film’i kurdu. Daha sonra pek çok dizi ve filmde rol alan oyuncu asıl çıkışını 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisinde Selim Arhan karakteri ile yaşadı. 2009 yılında Hanımın Çiftliği dizisinde Muzaffer karakteri ile yıldızı parladı. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2019 yılında Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım Saner karakterini canlandırdı. Oyuncu Arzum Onan’la evlidir.

Masumiyet Dizisi Bahar Yüksel – Deniz Çakır Kimdir?

Deniz Çakır, 31 Aralık 1981 Ankara doğumludur. Ayrancı Süper Lisesi’nden mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ankara Radyosu’nda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi. İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında Kadın İsterse dizisinde Alev karakteri ile yaşadı. Ardından 2005 yılında İki Arada Aşk dizisinde Gizem karakterini canlandırdı.

2006 yılında Yapram Dökümü dizisinde Ferhunde karakteri ile yıldızı parladı. Bu rol ile İsmail Cem Televizyon Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Dram ödülünü kazandı. Ardından birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu 2012 yılında İffet dizisinde İffet karakterini, 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şah Sultan karakterini canlandırdı. 2015 yılında 4 sezon boyunca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli rolüyle büyük çıkış yaptı. Son olarak 2019 yılında Vurgun dizisinde Reyhan karakterini canlandırdı. Film ve dizi oyunculuğu yanı sıra seslendirmeler de yapmaktadır.

Masumiyet Dizisi Timur Yüksel – Tolga Güleç Kimdir?

Tolga Güleç, 20 Eylül 1981 İzmir doğumludur. Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü’nü okurken  yarıda bırakarak Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında Büyük Buluşma dizisinde Tuncay karakteri ile yaşadı.

Ardından 2005 yılında Kırık Kanatlar ve Misi dizilerinde rol alan oyuncu 2006 yılında Hatırla Sevgili dizisindeki Necdet karakteri ile dikkatleri çekti. Gece Gündüz, Kırık Kanatlar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizilerinde rol aldı. 2015 yılında Son Çıkış dizisinde Cesur karakterini, 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Gökhan Egemen karakterini, 2019 yılında Yüzleşme dizisinde Tunç karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Kefaret dizisinde rol aldı.

Masumiyet Dizisi İsmail Ilgaz – Ertuğrul Postoğlu Kimdir?

Ertuğrul Postoğlu, 1 Ocak 1967 Malatya doğumludur. Kabataş Erkek Lisesi mezunudur. Usta oyuncu yaklaşık 30 yıl ses sanatçılığı yapmıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1995 yılında Fırtınalar dizisi ile yaşadı.  2014 yılında Paramparça dizisinde Avukat Yıldırım karakteri ile dikkatleri çekti. Ardından 2017 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde Bahadır Bey karakterini canlandırdı. 2018 yılında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Beni Bırakma dizilerinde rol aldı. Son olarak 2019 yılında Payitaht Abdülhamid dizisinde Ziya Sami karakterini, 2020 yılında Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Korkut Bey karakterini canlandırdı. Ertuğrul Postoğlu, halen Şehir Tiyatrolarında rol almaktadır.

Masumiyet Dizisi Ela Yüksel – İlayda Alişan Kimdir?

İlayda Alişan, 26 Şubat 1996 İstanbul doğumludur. İlayda Alişan, 1.58 metre boyunda ve 48 kg ağırlığındadır. Behçet Kemal Çağlar Lisesi mezunudur. Oyunculuğa henüz 15 yaşında iken 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve karakteri ile başladı. Daha sonra 2013 yılında Gönül Hırsızı dizisinde, 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde, 2015 yılında Serçe Sarayı ve Beyaz Gece dizilerinde rol aldı.

2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül karakterini ve 2017 yılında Rüya dizisinde rol alan oyuncu asıl çıkışını 2017 yılında Çukur dizisinde Akşın Koçovalı karakteri ile yaşadı. Son olarak 2019 yılında Şampiyon dizisinde Neslihan karakteri ile yıldızı parladı. Şimdilerde Gain dijital platformunda Terapist mini dizisinde rol almaktadır.

Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz – Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 İzmir doğumludur. Serkay Tütüncü, 1.78 metre boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır. 2007 – 2012 tarihleri arasında İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor Kulübü’nde amatör olarak futbol oynadı. Ege Üniversitesinden mezundur. Survivor 2016 yarışmasında Serkay Tütüncü gönüllüler takımında yarışmıştır. Avatar Atakan ile adını finale ilk yazdırmış ancak sms oyları sonucu ikinci olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında İnsanlık Suçu dizisinde Gökhan Gökdemir karakteri ile yaşadı. Ardından 2019 yılında Afilli Aşk dizisinde Volkan Çekerek karakterini son olarak da 2020 yılında Bay Yanlış dizisinde Ozan Dinçer karakterini canlandırdı. Ayrıca 2014-2017 yılları arasında Para Bende programının sunuculuğunu yapmıştır.

Masumiyet Asu Ilgaz – Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç, 1989 İstanbul doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Arka Sokaklar dizisi ile yaşadı. Ardından Yahşi Cazibe, Böyle Bitmesin, Medcezir, Kertenkele dizilerinde rol aldı. Daha sonra Ufak Tefek Cinayetler (Sude), Diriliş Ertuğrul (Evdokya) ve Erkenci Kuş (Polen) dizilerindeki performansıyla yıldızı parladı. Son olarak 2019 yılında Afili Aşk dizisinde Sırma karakterini, 2020 yılında Bay Yanlış dizisinde İrem Doğan karakterini canlandırdı. Kimya Gökçe Aytaç oyuncu Gökçe Özyol ile genç yaşta evlenmiş, bir süre sonra ayrılmıştır.

Masumiyet Dizisi Banu Kaya – Asena Tuğal Kimdir?

Asena Tuğal, 1 Ocak 1984 İstanbul doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi Çift Dal Matematik ve Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun oldu. Ardından 35.5 Oyunculuk Atölyesinde eğitim gördü. Daha sonra New York Film Academy Acting For Film Workshop’unda yer aldı. Oyunculuktan önce 2000 yılında TGRT, Kanal D ve Show TV’de haber muhabiri olarak çalıştı.

Star tarafından düzenlenen 2006 Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda dördüncü oldu. Miss International’da Miss Smile ödülü kazandı. Aynı zamanda milli sporcudur. Kürek sporunda uluslararası dereceleri vardır. Tekvando sporunda siyah kuşak sahibi olup ülkemizi Milli Takım kadrosunda temsil etmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Ömre Bedel dizisinde Hande karakteri ile yaşadı. Ardından 2010 yılında Akasya Durağı dizisinde Ezgi karakterini, Öğretmen Kemal dizisinde Nehir karakterini canlandırdı. Aldırma Gönül, Tozlu Yollar, Kertenkele, Şeref Meselesi, Filinta, Lise Devriyesi dizilerinde rol alan oyuncu son olarak 2019 yılında Afili Aşk dizisinde Hülya karakterini canlandırdı.

Masumiyet Dizisi Neval Hancı – Alayça Gidişoğlu Kimdir?

Tam adı Alayça Öztürk Gidişoğlu’dur. Alayça Gidişoğlu, 12 Mart 1984 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Unutma Beni dizisi ile yaşadı. Ardından 2005 yılında Üç Kadın dizisinde önemli oyuncularla rol aldı. Daha sonra 2009 yılında ATV’de yayınlanan ve Tayanç Ayaydın, Görkem Yeltan, Serkan Keskin, Füsun Demirel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Ey Aşk Nerdesin dizisinde oynadı.

2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Muhammet Uzuner, Wilma Elles, Mete Horozoğlu oyuncuların yer aldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Daha sonra Hanımeli Sokağı, Vurgun ve Sen de Gitme dizilerinde oynadı. Oyunculuğunun yanı sıra seslendirme yapmaktadır. Son olarak 2016 yılında Aşk ve Mavi dizisinde Safiye rolüyle popüler oldu. 2019 yılında Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Savcı Jülide karakterini canlandırdı.

Miray Daner Kimdir?

Miray Daner, 15 Şubat 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. Miray Daner, 1.64 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Oyunculuğa 7 yaşında başlamıştır. İlk oyunculuk deneyiminde 2009 yılında Papatyam dizisinde 121. bölüm Metin Akpınar’ın torunu Gonca’yı oynamıştır. Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen’in küçüklüğünü canlandırmıştır. İlk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır.

2013 yılında Medcezir dizisinde Beren Beylice karakterini canlandırmıştır. Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle yıldızı parladı. Ayrıca Çınar Ağacı, Arkadaşım Max ve Hürkuş Göklerdeki Kahraman sinema filmlerinde rol almıştır. Son olarak 2020 yılında Saygı: Bir Ercüment Çözer dizisinde Helen karakterini canlandırdı.

Masumiyet Gülizar Yüksel – Rüçhan Çalışkur Kimdir?

Tam adı Zeynep Rüçhan Çalışkur’dur. Rüçhan Çalışkur, 13 Şubat 1947 Trabzon doğumludur. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1979 yılında Devlet Tiyatroları kadrosuna girdi. Uzun yıllar tiyatroda oyunculuk yapan Rüçhan Çalışkur, 2002 yılında Unutma Beni dizisi ile kamera karşısına geçti. Şimdiye dek birçok tiyatro, film ve dizide rol alan oyuncu ayrıca seslendirme de yapmıştır. Rüçhan Çalışkur, son olarak 2018 yılında Avlu dizisinde Nilgün karakterini ve 2019 yılında Sen Anlat Karadeniz dizisinde Hanife karakterini canlandırdı.

Masumiyet Yelda Demirci – Selen Uçer Kim?

Tam adı Leyla Selen Uçer’dir. Selen Uçer, 25 Nisan 1973 İstanbul doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları İstanbul Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nde eğitim gördü. Chicago Roosevelt Üniversitesinde burslu olarak oyunculuk ve tiyatro alanında yüksek lisans yaptı. New York’da Ensemble Studio Theatre tiyatrosunda stajyer oyuncu olarak sahneye çıktı. 2003 yılında kendi yazdığı Amerikan Rüyası adlı oyununun başrolünü üstlendi.

2005 yılında Türkiye’ye dönüş yapan oyuncu aynı yıl Kantocu müzikaliyle Afife Jale-Sadri Alışık En İyi Yardımcı Müzikal Oyuncusu ödülünü aldı. İlk dizi oyunculuk deneyimini Bir İstanbul Masalı dizisi ile yaşadı. Ardından Binbir Gece dizisinde Emel karakterini canlandırdı. Birçok tiyatro, dizi ve filmde oynayan oyuncu son olarak 2019 yılında Leke dizisinde Serpil Zengin karakterini canlandırdı.

Masumiyet Hande Hancı – Asena Keskinci Kimdir?

Tam adı Reyhan Asena Keskinci’dir. Asena Keskinci, 20 Eylül 2001 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini küçük yaşta 2005 yılında Hırsız Polis dizisinde oynayarak başladı. Ardından birçok reklam, film ve dizi de rol aldı.

Asıl tanınması 2007-2010 yılları arasında yayınlanan Bez Bebek dizisinde Yağmur karakteri ile oldu.
Asena Keskinci, 2009 yılında Aslan Max tarafından, Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu ve 2010 yılında TRT Kadın Ödülleri kapsamında, Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu ödüllerini aldı. 2018 yılında Nuri Bilge Ceylan’ın Ahlat Ağacı sinema filminde Sinan’ın kız kardeşi Yasemin karakterini canlandırdı. Son olarak ise 2020 yılında Mehmet Tanrısever’in yazıp, yönettiği Keman Ağıtları sinema filminde rol aldı.

Neslihan Arslan Kimdir?

Neslihan Arslan, 25 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisi ile yaşadı. Ardından 2006 yılında Sınav filminde rol aldı. Daha sonra birçok tiyatro, sinema filmi ve dizide rol aldı. Bazılarında sanat ekibinde görev aldı. Asıl çıkışını başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinde Dilara karakteri ile yaptı. Son olarak 2020 yılında Hizmetçiler dizisinde Neslihan Gülkaya karakterini canlandırdı.

Selin Sezgin Kimdir?

Selin Sezgin, 20 Haziran 1990 İstanbul doğumludur. Selin Sezgin, 1.68 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Tasarımı Bölümü’nden mezundur. Ardından Ümit Çırak’tan oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında Zeytinyağlı Yiyemem Aman filminde yaşadı. Daha sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisinde Melek karakterini canlandırdı. Son olarak 2020 yılında Fox Tv’de yayınlanan Bay Yanlış dizisinde Seda karakterini canlandırdı. Selin Sezgin‘nin instagram‘da 125 bin takipçisi var.

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kırmızı Kamyon dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Son Yaz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler