Masumiyet Dizisi Reyting Sonuçları? İzlendi Mi?

Masumiyet Dizisi Reyting Sonuçları? İzlendi Mi?

Uzun süredir tanıtımları yayınlanan Masumiyet dizisi ekranlara geldi. Peki Masumiyet dizisi Reyting sonuçları nasıl? İzlendi mi, tuttu mu?

Başarılı oyuncu kadrosu ve merak uyandıran tanıtım fragmanlarının ardından Masumiyet dizisi çarşamba akşamları ekrana gelmeye başladı. İzleyicinin uzun süre dizinin hangi günler ekrana geleceğini merak ettiği dizinin izlenip izlenmediği ve Reyting sonuçları da çok araştırılıyor.

Masumiyet Dizisi Reyting Sonuçları? İzlendi Mi?

 

Gold Film imzalı, yönetmeliğini Ömür Atay’ın yaptığı, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, çok yakında FOX ekranlarında başlayacak olan dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisinin başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır yer almaktadır. Ayrıca İlayda Alişan, Deniz Işın ve Serkay Türüncü gibi genç isimlerle kadro güçlendirilmiş.

Evli ve iki çocuk annesi olan Bahar’ın hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla alt üst olur. Kızı Ela’nın ilk aşkı, kendi yaşıtı üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Bahar, Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Fedakar bir annedir. Ne yaparsa yapsın olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde tamamen değişecektir.

Dram ağırlıklı konusuyla dikkatleri çeken dizinin ilk Bölümünde karakterlerin analizi yapılacak. Öncelikle dizinin konusunu ve oyuncularını tanıyacak izleyici. İlk bölüm 24 Şubat çarşamba akşamı ekrana gelecek. Çarşamba akşamı: Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileriyle Reyting yarışı verecek. Dizinin ilk bölümü yeni başlayan tüm dizilerde olduğu gibi 3-4 arasında bir Reyting alması bekleniyor. Ardından dizinin hafta boyunca sık sık tekrarları yayınlanacak ve ilerleyen haftalarda dizi beğenilirse reyting sonuçları da artacak.

Masumiyet dizisi ilk bölümüyle Total ilk 10 sıralaması içinde yer alamasa da AB ve ABC listelerinde en çok izlenen ilk 10 içerisinde yer aldı. Masumiyet AB reyting sıralamasında 6.sırada, ABC sıralamasında 9.sırada yer almıştır. Dizinin tutup tutmaması ve devam edip etmemesi ise ilerleyen bölümlerde aldığı Reyting sonuçlarına göre netleşecek. Total ilk 10 içerisinde yer alır ve AB reytingleri iyi olursa ekranlarda kalmaya devam edecektir. Çarşamba günü güçlü rakipleri karşısında yükselecek mi yoksa final mi yapacak ilerleyen zamanda göreceğiz.

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>> 

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>> 

<<Masumiyet dizi müzikleri, çalan şarkıları görmek için tıkla>> 

Etiketler