Masumiyet Dizisi Tekrarları Ne Zaman? Hangi Günler?

Masumiyet Dizisi Tekrarları Ne Zaman? Hangi Günler?

24 Şubat çarşamba akşamı ilk bölümüyle Fox Tv ekranlarında gelmeye başlayacak Masumiyet dizisi tekrarları ne zaman? Hangi Günler?

Tanıtım fragmanlarının yayınlanmasıyla büyük yankı uyandıran Masumiyet dizisi sonunda izleyicinin beğenisine sunuldu. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Deniz Işın ve Serkay Tütüncü’nün başrollerinde yer aldığı diziyle ilgili merak edilen bir detay da tekrarlarının hangi gün yayınlanacak olması. Çarşamba akşamı ekran macerasına start veren Masumiyet dizisi aynı gün yayınlanan Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileriyle reyting mücadelesi verecek.

Masumiyet Dizisi Tekrarları Ne Zaman? Hangi Günler?

Çok yanlış birine aşık olan 19 yaşındaki bir genç kız ve kızı için adalet arayan acılı bir annenin hayat savaşını izleyeceğiz.Masumiyet dizisinin sezon ortasında yayına başlaması çok büyük dezavantaj. İzleyicinin takip ettiği diziler zaten belirlenmiş durumda. Ve alışkanlıklarını değiştirmek istemeyen seyirci Masumiyet dizisi tekrarları ne zaman sorularını araştırıyor.

Masumiyet dizisi tekrar bölümleri şu şekilde: 24 Şubat akşamı ilk bölümün ardından tekrar yayınlanacak. Perşembe gecesi 02.45’de tekrar ekrana gelecek. Cuma Son Yaz dizisinin ardından Masumiyet dizisi tekrarını izleyebilirsiniz. Cumartesi 16.15 saatlerinde kaçırmak ve tekrar izlemek isteyenler için yeniden ekrana geliyor. Pazar sabahı 11.15’de ve yine aynı gece Kefaret dizisinin ardından 00.15’de sizler için tekrarı ekrana gelecek. Masumiyet dizisi tekrar bölümleri ne zaman sorusunu sizler için saatleri ve günleriyle birlikte sizlerle paylaştık.

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi müzikleri, çalan şarkılar ve sözleri görmek için tıkla>>

Etiketler