Masumiyet Neval Kimdir? Alayça Gidişoğlu Kim?

Masumiyet Neval Kimdir? Alayça Gidişoğlu Kim?

Fox Tv’nin yeni dizisi Masumiyet ilk bölümüyle ekrana gelmesiyle oyuncular merak edilmeye başlandı. Masumiyet Neval kimdir, Alayça Gidişoğlu kim?

Son zamanların en sağlam ve geniş oyuncu kadrosuna sahip Masumiyet dizisi izleyici ile buluştu. Kuvvetli oyuncu kadrosuna sahip dizinin oyuncuları araştırılıyor.

Masumiyet Neval Hancı Kimdir? Alayça Gidişoğlu Kim?

Masumiyet dizisinde Neval, sevdiği kocası ve baskıcı annesi arasında savrulup giden bir kadındır.  Annesi tarafından sürekli yönlendirilmekte ve kendi kararlarını verememektedir. Gülizar’ın gölgesi altında yaşayıp ezilmekten hiç mutlu değildir.

Alayça Gidişoğlu Kimdir?

Tam adı Alayça Öztürk Gidişoğlu’dur. Alayça Gidişoğlu, 12 Mart 1984 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Unutma Beni dizisi ile yaşadı. Ardından 2005 yılında Üç Kadın dizisinde önemli oyuncularla rol aldı. Daha sonra 2009 yılında ATV’de yayınlanan ve Tayanç Ayaydın, Görkem Yeltan, Serkan Keskin, Füsun Demirel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Ey Aşk Nerdesin dizisinde oynadı.

2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Muhammet Uzuner, Wilma Elles, Mete Horozoğlu oyuncuların yer aldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol aldı. Daha sonra Hanımeli Sokağı, Vurgun ve Sen de Gitme dizilerinde oynadı. Oyunculuğunun yanı sıra seslendirme yapmaktadır. Son olarak 2016 yılında Aşk ve Mavi dizisinde Safiye rolüyle popüler oldu. 2019 yılında Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Savcı Jülide karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

2019-2020-Bir Zamanlar Çukurova (Savcı Jülide)

2016-2017-Aşk ve Mavi (Safiye)

2016-Ve Perde!

2015-Fabrika Kızı (Afitap)

2012-Karnaval (Naz)

2010-Hanımeli Sokağı (Oya)

2005-Üç Kadın

2002-Unutma Beni

<<Masumiyet dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumiyet dizi kıyafetleri, markaları ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler