Masumlar Apartmanı Anıl Kim? Gülben’in Neyi Oluyor?

Masumlar Apartmanı Anıl Kim? Gülben’in Neyi Oluyor?

Masumlar Apartmanı sırlarla ve psikolojik çözümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı Anıl kim? Hastalığı Ne? Gülben’in neyi oluyor?

Salı akşamları zirvenin sahibi olmaya devam eden Masumlar Apartmanı’na yeni bir karakter dahil oldu. Dizideki her bir oyuncunun psikolojik sorunlarının hat safhaya ulaştığı dizide Han sonunda bir uzmandan yardım almayı kabul ediyor. Doktorun dahi anlatılanlara şaşırdığı dizinin yeni karakteri Anıl en çok Gülben’i korkutuyor. Masumlar Apartmanının bu hafta en çok merak edilen konusu belli oldu.

Masumlar Apartmanı Anıl Kim? Gülben’in Neyi Oluyor?

Daha önce Esat konusunda ne kadar takıntılı olduğunu bildiğimiz Gülben, Anıl’dan çok korkuyor. Anıl hasta kişilikli ve her an tehlikeli bir hal alması söz konusu yapıya sahip. Masumlar Apartmanı tüm karakterleri kadar merak uyandıran bu isim aslında kitabın orijinalinde yer almıyor. Dizinin son zamanlarında düşen reytingleri ve sürekli tekrara düşmesi yeni bir oyuncunun dahil olmasını gerektirdi.

Dizideki Anıl karakterinin hastalığı ne, onu bu duruma getiren olay nedir? Bu soruların yanıtı yine bizleri çok üzecek ve derin düşüncelere sebep olacak. Masumlar Apartmanı kalemşörleri Anıl rolünü. Hikayeye dahil etti. Masumlar Apartmanı Anıl, tamamen dizinin heyecanını diri tutabilmek için katıldı. Bu karaktere hayat veren oyuncuyu araştırıyoruz en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili merak ettiğiniz konuları ya da bizim eksik kaldığımı noktaları bizlerle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

<<Teşkilat dizisi Leyal kim görmek için tıkla>>

Etiketler