Masumlar Apartmanı Final Mi Yapacak, Sezon Finali Mi?

Masumlar Apartmanı Final Mi Yapacak, Sezon Finali Mi?

Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Masumlar Apartmanı ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı final mi yapacak, sezon finali mi?

Sezon başından itibaren TRT ekranlarında yayınlanmaya devam eden psikolojik ve dram konulu diziyle ilgili en çok merak edilen konular Masumlar Apartmanı final mi yapacak sezon finali mi? Dizinin en büyük avantajı yaşanmış hayat hikayesi olması. 2. En büyük avantajı ise kesinlikle TRT ekranlarında yayınlanıyor olması. TRT son yıllarda dizi sektöründe kendisini çok geliştirdi. Kullandığı ekipmanlar ve prodüksiyon çok başarılı. Hiç bir masraftan kaçınmaksızın projeleri izleyiciyle nasıl kaliteden ödün vermeden buluştururum diye düşünüyor. Bu konu da çok da başarılı. Şimdi asıl konumuz Masumlar Apartmanı sezon finali mi yoksa final mi yapacak sorusuna gelelim.

Masumlar Apartmanı Final Mi Yapacak, Sezon Finali Mi?

Masumlar Apartmanı yapımcısı Ozan Güvenatam bu yola çıkarken dizinin bu başarıyı yakalayacağını inanarak çıkmıştır. Dizinin ana kaynağı Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi Romanının Çöp Ev bölümünden ekrana uyarlanmıştır. Bunun için iyi bir senariste ihtiyaç vardı ve Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu bu konuda çok iyi iş çıkardılar. Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosu da bu roller için adeta biçilmiş kaftan. Merve Dizdar’ım Gülben’i oynamayıp yaşadığını izleyen herkes söyler. Aynı şekilde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Zeynep Farah Abdullah, Tansel Öngel, Atilla Şendil, Esra Ruşen, Metin Çoşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer, Emir Özden, Barış Bağçı ve son olarak dahil olan Seda Akman da rollerinin üstesinden başarıyla geldi.

Masumlar Apartmanı çok ağır bir dram hikayesi olduğu için diziyi eleştiren bir kesim de var. Fakat buna rağmen Masumlar Apartmanı Salı akşamları zirvenin ortağı olmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 2. Sezon onayı almayı başardı. Mayıs ayının son haftası sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermesi planlanıyor. Ve ardından Eylül ayının 2. Haftası gibi tekrar ekrana gelmesi bekleniyor.

Masumlar Apartmanı final mi yapacak sezon finali mi yapacak soruları son zamanlarda en çok araştırılan konular olduğu için açıklamada bulunduk. Masumlar Apartmanı dizisinde heyecanlı bölümler Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek. 2. Sezon Eylül ayında izleyicisiyle buluşacak.

<<Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi Leyal kim görmek için tıkla>>

Etiketler