Masumlar Apartmanı Gülru Kim? Kitapta Var Mı? Boşandılar Mı?

Masumlar Apartmanı Gülru Kim? Kitapta Var Mı? Boşandılar Mı?

Masumlar Apartmanı yeni bölümde oldukça duygusal sahnelerin yanında yine gerilim de vardı. Diziye yeni katılan Gülru karakteri de çok merak edilecek. Masumlar Apartmanı Gülru kim?

Uzun zamandır beklediğimiz Naci’nin eşi Gülru sonunda 22 Aralık salı akşamı yayınlanan 15. bölümde diziye katıldı. Naci’nin Gülben’e boşandığını söylemesi üzerine izleyicinin Safiye ve Naci birlikteliği ile ilgili umutları yeniden canlanmıştı. Fakat bu hafta yayınlanan bölümde Gülru’nun dönmesiyle birlikte yeniden dengeler değişecek. Masumlar Apartmanı Gülru kim? Boşandılar mı? Ayıldılar mı?

Masumlar Apartmanı Gülru Kim? Kitapta Var Mı? Boşandılar Mı?

Masumlar Apartmanı ile ilgili merak edilen diğer bir konu ise Naci’nin eşi Gülru, Safiye’nin sınıf Arkadaşı mı? Naci, Safiye’nin en yakın arkadaşıyla mı evlendi? Naci, üzerinden seneler geçmesine rağmen Safiye’yi özlediği ve unutamadığı için geri döndü. Döndüğünde Safiye’yi bıraktığı yerde buldu ama eskisi gibi değildi. Anlaşılan o ki Naci de eskisi gibi değil. Ve eski eşi Gülru’nun Naci’nin peşini bırakmayacak.

Masumlar Apartmanı dizisine Naci’nin eşi Gülru karakteriyle dahil olan oyuncu Pervin Bağdat. Pervin Bağdat hakkında detaylar haberimizin devamında. Ayrıca izleyicinin merak ettiği bir detay ise, kitaptan uyarlandığını bildiğimiz diziye yeni eklenen Gülru karakteri kitapta geçiyor mu? Bu karakter kitapta ne yazık ki yok.

Pervin Bağdat kim?

1981 yılında dünyaya gelen 39 yaşındaki oyuncu fenomen dizi Masumlar Apartmanı ile tüm ilgileri üzerine çeken Pervin Bağdat, Bilkent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Okuldan mezun olduktan sonra tiyatro sahnelerinde deneyim kazanmıştır. Ve ilk dizi oyunculuk deneyimini 2000 yılında Bizim Evin Halleri isimli dizide Kamuran karakteri ile yaşadı.

Sayısız tiyatro oyunu dışında aldığı dizi ve filmler ise şöyle Dabbe Bir Cin Vakası, Htr2b Dönüşüm, Azap Çavuşu, Ağlatan Dans, Bir Don Juan Öldürmek, 7YÜZ, Daha ve Kayseri Aslanı: Çin İşi gibi sinema ve dizilerde rol aldı. Şimdi ise Masumlar Apartmanı Gülru karakteriyle karşımıza çıkıyor. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz. İzleyicinin Gülru’yu kabullenmeyeceği bilinen bir gerçek. Safiye bir kez daha sevdiğiyle sınanacak.

Masumlar Apartmanı 16. Bölümde biraz olsun kendini dinleme ve anlama fırsatı yakalayan Safiye’nin yine eski hallerine döneceğini düşünüyoruz.

 

<<Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler