Masumlar Apartmanı Han Kimdir? Kitapta Han Var Mı?

Masumlar Apartmanı Han Kimdir? Kitapta Han Var Mı?

Masumlar Apartmanı dizisinin her bir karakteri izleyenler tarafından çok merak ediliyor ve araştırılıyor. İşte Masumlar Apartmanı Han kimdir, Kitapta Han var mı, Han’ın hastalığı ne?

Yayın tarihine başladığı günden beri salı akşamlarının vazgeçilmezi olmayı başaran Masumlar Apartmanı on üçüncü bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin diğer yapımlar gibi kalabalık bir oyuncu kadrosu ya da zengin mekanları var diyemiyoruz. Az ama öz karakterle sadece bir kaç mekanda geçen konusuyla dizi efsane sonuçlar almayı başarıyor. Dizinin bütün karakterinin neredeyse psikolojik sorunları bulunuyor. En normal dediğimiz ismin bile dönüp baktığımızda dışa vuran bir rahatsızlığı var.

Masumlar Apartmanı Han Kimdir, Kitapta Han Var Mı, Hastalığı Ne?

Masumlar Apartmanı dizisinde 4 sorunlu kardeşten biri olan Han kimdir sorusuna yanıt vereceğiz. Han kitapta geçiyor mu? Hepimizin bildiği gibi psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından dizi olarak ekrana uyarlanmıştır. Masumlar Apartmanı dizisinde Han dışarıdan bakıldığında ailenin en normal ve sağlıklı bireyi gibi görünse de aslında onun da çocukluğunda yaşadığı travmaların dışa vuruşu var. Biriktirme ve istifçilik hastalığı (dispozofobi) olan Han geceleri herkes uyurken çöpleri karıştırıyor ve topluyor.

Masumlar Apartmanı Han – Birkan Sokullu kimdir?

Ev içerisinde paranoya derecesinde titiz olan kardeşleriyle birlikte yaşan Han, çift kişilik yansıtıyor diyebiliriz. İlki kariyer sahibi, okumuş bir iş adamı diğeri çöpleri karıştıran ve toplayan bir Han. Fakat kitapta Han diye bir erkek kardeşin olmadığı bu karakterin sadece dizide olduğunu söylemeliyiz. Masumlar Apartmanı Han kitapta var mı yok mu? Sorusunun yanıtını verelim Han kitapta yok.

Birkan Sokullu kimdir?

6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Maltepe Üniversitesi’nde Radyo, Televizyon ve Sinema alanlarında eğitimler almıştır. Üniversitede okuduğu yıllarda aynı zamanda modellik yaptı. Düzgün fiziğinin tüm avantajlarının farkında olan Birkan Sokullu 2003’te katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2008’de Melekler Korusun isimli dizide canlandırdığı Levent karakteriyle yapmıştır.

Birkan Sokullu 2013 yılında başarılı ve güzel oyuncu Aslı Enver ile dünyaya evine girmiş fakat 2015 yılında çift ani bir şekilde ayrılmıştır. Hayat Şarkısı dizisinde Burcu Biricik ile başrol paylaşmış ve dizi geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Hayat Şarkısı, Küçük Kadınlar, Melekler Korusun, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih ve Kurt Seyit ve Şura, Bir Aile Hikayesi dizilerinde rol almıştır.

Masumlar Apartmanı dizisinin Han’ı olarak son zamanlarda göz önünde bulunan Birkan Sokullu uzun süre daha ekranlarda yer alacak. Birkan Sokullu’ya Masumlar Apartmanı Han olarak başarılar dileriz.

 

<<Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler