Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı Kim? Kitapta Var Mı?

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı Kim? Kitapta Var Mı?

TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı Hasibe’nin nişanlısı kim?

Salı akşamları zirveyi kimseye bırakmayan Masumlar Apartmanı’nda yeni hikayeler dizinin heyecanını artırıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin kadrosuna Hasibe’nin nişanlısı rolünde Oğuzcan Ulu dahil oluyor. Hasibe’nin eski nişanlısı olacağını tahmin ediyoruz. Dizinin yeni Bölümünde bol bol flashback sahneleri izleyeceğiz. Safiye’nin hayatından sonra annesi Hasibe’nin de hayatında yaşadığı travmaların sebebini de öğreneceğiz.

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı Kimdir? Kitapta Var Mı?

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin nişanlısı rolünün diziye nasıl bir etki yapacağı ve Hasibe’nin psikolojisinde nasıl bir iz bıraktığı ortaya çıkacak. Herkesin hayatında mutlaka iz bırakan olayların yaşandığını vurgulayan Masumlar Apartmanı dizisine yeni karakterler dahil olmaya devam edecek. Şimdi ise son olarak Hercai dizisinde Nasuh Şadoğlu dizisinde izlediğimiz Oğuzcan Ulu yer alacak.

Oğuzcan Ulu Kimdir?

1998 doğumlu 23 yaşındaki oyuncu Oğuzcan Ulu izmir Konak’ta dünyaya gelmiştir. Oyuncu olmak istediği için Şehir Tiyatrolarında eğitimler almıştır. Dizi, sinema filmi ve tiyatro oyunlarında yer alan Oğuzcan Ulu bugüne kadar Siyah İnci ve Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizilerinde yer aldılar. En son ATV’nin fenomen dizisi Hercai’de Nasuh Şadoğlu rolüyle kamera karşısına geçmiştir. 2017 yılında ise Bizim Küçük Günahlarımız isimli sinema filminde ilk  beyaz perde deneyimini yaşamıştır. Oğuzhan Ulu aslen Kars’lıdır.

Masumlar Apartmanı dizisi son bölümde Hasibe ve Naci’nin duygusal veda sahneleri izleyen herkesi çok üzdü. Herkes Naci ve Safiye’nin mutluluklarını beklerken Naci’nin ölecek olması izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattı. İnci’nin eve gelmesiyle birlikte yaşanacaklar ise izleyen herkesi şoka uğratacak. Masumlar Apartmanı Hasibe’nin nişanlısıyla birlikte yeni hikayeler işlenecek.

 

<<Masumlar Apartmanı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>  

Etiketler