Masumlar Apartmanı İnci Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Masumlar Apartmanı İnci Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Sezonu başarılı yapımlarla dolduran TRT, Masumlar Apartmanı dizisiyle zirveyi elinde tutuyor. Masumlar Apartmanı İnci kim, Gerçek adı, oynadığı diziler sizlerle paylaşacağız.

Yaşanmış bir hayat hikayesini ekrana getiren Masumlar Apartmanında her bir karakterin ruh hali, geçmişinde neler yaşadığı travmalar izleyenler tarafından merak ediliyor. Son zamanların en çok araştırılan konularından biri de Masumlar Apartmanı İnci kim? Geçmişinde neler yaşadı sorusu. Biz de diğer tüm karakterlerde olduğu gibi bu konuda detayları sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı İnci Kim, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler?

İnci her ne kadar dedesi ve kardeşiyle sıradan bir hayat yaşıyor gibi dursa da aslında alkolik bir baba ve sevgi görmediği bir annenin elinde büyümüştür. Annesi tüm sevgisini babasına verdiği için İnci ve kardeşi birbirlerinin sevgisiyle büyümüştür. Onun dışında İnci’nin belirgin bir psikolojik rahatsızlığı bulunmuyor.  Han ile kısa sürede aşık olup evlenen İnci zamanlar onun ve ailesindekilerin sıra dışı davranışları karşısında şaşkınlık yaşıyor.

Ama ne olursa olsun onları anlamaya ve yanlarında olmaya çalışıyor. Safiye ve Gülben’in kendisinden nefret ettiğini bile bile onlara yaklaşmaya, bağ kurmaya hatta anlamaya çalışıyor. İnci’nin bu aileye sabrı ne kadar daha devam eder bilinmiyor. Ama evli oldukları halde bir arada yaşayamam Han ve İnci’nin aşkı daha uzun süre zorluklarla sınanacak.

Masumlar Apartmanı İnci – Farah Zeynep Abdullah kim?

17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Soy adından da anlaşıldığı gibi babası Arap, annesi ise Boşnak kökenlidir. Daha çocuk yaşlarda sanatın çeşitli dallarına karşı bir ilgisi vardı. 2006 yılında babasının işleri nedeniyle İngiltere’ye yerleşmek zorunda kaldılar. Lise eğitimine Türkiye’de İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde başladı fakat İngiltere’ye taşındıkları için lise eğitimini orda tamamlamıştır. Fotoğrafçılık, medya ve tiyatro alanında eğitimlerini burada almaya başlamıştır.

Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli diziden gelen Aylin rolünü kabul etmesiyle hayatının dönüm noktasını yaşadı. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Aylin rolüyle hafızalarımızda yer etmiştir. Ardından başarılı bir çok projede yer almıştır. Tabi tutmayan ve kısa sürede final yapan Gülizar dizisini saymazsak.

Farah Zeynep Abdullah’ın rol aldığı projeler; Unutursam Fısılda, Bir Küçük Eylül Meselesi, Kelebeğin Rüyası, Kurt Seyit ve Şurası ve 2019 yılında beyaz perdenin en çok gişe yapan filmi Şampiyon’da rol almıştır.

 

<<Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler