Masumlar Apartmanı İnci Neden Yok? Nerede?

Masumlar Apartmanı İnci Neden Yok? Nerede?

Salı Akşamlarının vazgeçilmezi olan Masumlar Apartmanı’nda bir oyuncunun olmaması dikkat çekti. Masumlar Apartmanı İnci neden yok? Nerede?

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Gizem Katmer ve Farah Zeynep Abdullah’ın yer aldığı Masumlar Apartmanında bu hafta başrollerden birinin eksikliği dikkat çekti. Yayınlanan 18. Bölüm fragmanında İnci karakterinin hiç olmaması Masumlar Apartmanı İnci Neden Yok? Nerede, ne zaman dönecek sorularının merak edilmesine neden oldu. Dizinin ana karakterlerinden biri olan İnci bu bölüm senaryo gereği her şeyden uzaklaşmak isteyecek.

Masumlar Apartmanı İnci Neden Yok? Nerede?

Dizide bu bölüm kendisine sahne yazılmadı. Farah Zeynep Abdullah’ın hafif bir sağlık sorunu yaşadığı için bir süre istirahat edecek olması bu bölümde yer almamasına neden oldu. Onun için senaryoda ufak bir değişikliğe gidilerek İnci’nin Han ve ailesi yüzünden yaşadığı psikolojik baskı nedeniyle bir süre kafa dinliyor gibi görünecek. Ve İnci rolüne hayat veren Farah Zeynep Abdullah iyileştiği anda 19. Bölüm için sete tekrar çıkacak. Fakat sağlık konusu olduğunda her şey geri planda kalıyor. Bu nedenle eğer sağlığına kavuşmazsa 19. Bölümde de yer almayabilir.

Fakat şunu söyleyelim, İnci diziden ayrılmadı sadece bir yada iki bölüm kadar yer alamayacak. Senaryoda ona göre değiştirilecek. İzleyenler zaten Han ve İnci sahnesinden ziyade Safiye, Gülben ve Han sahnelerini daha çok istiyor. Bu 18-19. Bölümlerde bol bol Safiye-Gülben ve Han üçlüsünün sahnelerine tanıklık edeceğiz.

Masumlar Apartmanı son bölümde Naci ve Safiye sahneleri izleyenleri çok üzdü. Herkes Safiye’nin mutlu olacağı günlerin geldiğini umut ederken Safiye’nin daha kötü bir psikolojiye girdiğini gördü. Ve bir kez daha Ezgi Mola’nın oyunculuğun izleyenler tarafından alkış topladı.

Farah Zeynep Abdullah’ın en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını ve diziye dahil olmasını diliyoruz.

 

<<Masum Apartmanı Safiye’nin Anneannesi kim görmek için tıkla>>

<<Masumlar Apartmanı tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

Etiketler