Masumlar Apartmanı Naci Kim? Safiye’nin Sevgilisi, Gerçek Adı?

Masumlar Apartmanı Naci Kim? Safiye’nin Sevgilisi, Gerçek Adı?

Masumlar Apartmanı dizisinde yeni gelen tüm karakterler izleyenler tarafından merak ediliyor. Diziye sonradan dahil olan Masumlar Apartmanı Naci kim, Gerçek adı, oynadığı diziler ve kariyerleri hakkında merak edilenler..

Masumlar Apartmanı Naci diziye 12. Bölümde Neriman’ın edebiyat öğretmeni olarak evlerinin karşısındaki otele yerleşmiş olsa da kısa süre içinde Naci’nin Safiye’nin lise aşkı olduğunu öğrendik. Diziye dahil olmasıyla birlikte Masumlar Apartmanı Safiye’nin sevgilisi Naci kim soruları da araştırılmaya başladı. Diziye ilginin bu kadar fazla olmasının en önemli nedenlerinden biri de yaşanmış bir hayat hikayesini anlatıyor olması.

Masumlar Apartmanı Naci Kim, Safiye’nin Sevgilisi, Gerçek Adı?

Lise yıllarında Naci ile yaşadığı masumane aşkı öğrenen annesi tarafından aşağılanan sürekli eleştirilen ve ağır hakaretlere maruz kalan Safiye o günden sonra kalbine gömmüştü Naci’yi. Annesi tarafından bastırılan bu tarz kadınlık duyguları Safiye’de dönüşü olmayan psikolojik sorunlara neden olmuştur. Şimdi annesinin kendisine yaptığı baskıları Neriman ve Gülben’e kendisi yapmakta.

Yıllar sonra ortaya çıkan Naci’nin  her şeyi planlayarak döndüğü çok belli. Tam da Safiye’nin evinin karşısındaki otele yerleşmesi başka türlü açıklanamaz. Bundan sonra Naci ve Safiye arasında bi şeyler yaşanır mı bilinmez fakat Naci’nin de çok sağlam bir psikolojiye sahip olmadığı belli. Gizemli tavırları Naci kim? Bu zamana kadar nerdeydi? Neden döndü? Sorularını da tetikliyor.

Masumlar Apartmanı Naci karakterine hayat veren oyuncu Tansel Öngel’dir. Tansel Öngel kim?

24.09.1976 Kilis doğumludur. Baba tarafından Selanik göçmeni, anne tarafından Mısır ve Lübnan birleşimidir. Anne ve babası öğretmen olduğu için görev yaptıkları Gaziantep, Kilis’de doğdu, anne ve babasının Ankara’ya tayini çıkmasıyla Ankara’da büyümüştür. Oyuncu olmaya karar verdikten sonra lisans eğitimini oyunculuk üzerine almaya ve kariyerine bu alanda devam etmeye karar vermiştir.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden 2000 yılında mezun olduktan sonra 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. Kılıç Günü, Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme ve Son Mektup dizi ve filmlerde rol almıştır. Tansel Öngel, 2007 yılında Özge Özder ile evlenmiş ve 3 yılın ardından 2010 yılında boşandı. Şuan Masumlar Apartmanı Naci karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Kendisine yeni rolünde başarılar dileriz.

 

<<Masumlar Apartmanı tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler