Masumlar Apartmanı Naci Ölecek Mi? Kitapta Ölüyor Mu?

Masumlar Apartmanı Naci Ölecek Mi? Kitapta Ölüyor Mu?

Masumlar Apartmanı 16. bölümüyle ekrana geldi. Fakat kafalarda bir soru işareti bıraktı. Masumlar Apartmanı naci ölecek mi kitapta ölüyor mu? haberimizde.

Önce Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlardan bahsedelim. Safiye ve Naci birkaç bölümdür bekleneni yaptı ve karşı karşıya gelerek konuştular. İzleyenler bu bölümde Safiye’nin mutlu olduğunu ve Naci ile sohbet ettiğini görünce ekrana kilitledi. Ancak ikili arasında geçen konuşmada Naci’nin kısa süreliğine geldiğini söylemesi ve bunu söylerken hissettirdiği duygu Naci’nin öleceğini Sinyalini verdi. İzleyenler Naci’nin kızıyla neden ilgilenmediği konusunda da eleştirel yorumlarda bulundu bu konuyu da açıklayalım.

Masumlar Apartmanı Naci Ölecek Mi? Kitapta Ölüyor Mu?

Size şöyle anlatalım; Naci hasta o yüzden kızıyla ilgilenmiyor. Ölürse çok üzülmesin kızında derin yaralar kalmasın diye. Ölmeden önce çocukluk aşkı unutamadığı Safiye’yi görmeye geldi. Ayrıca Kızına da başka çocuğum olmayacak diye söz vermesinin sebebi de bu. Masumlar Apartmanı  Naci ölecek mi sorusunun yanıtını verelim evet Naci ölecek.

Safiye için yine büyük bir yıkım olacak. Kitabın orijinalinde Naci ölüyor mu sorusuna gelince Naci yıllar sonra ortaya çıkmıyor kitapta. Çok öncesinde zaten ölmüş oluyor. Safiye hiç bir zaman evlenmiyor. Neriman’ın çocuğuna bakıyor, kimsesiz çocuklara gönüllü annelik yapıyor. Dizide de bu şekilde ilerleyeceğini düşünüyoruz. Naci ne yazık ki ölecek ve Safiye eski haline tekrar dönecek.

Masumlar Apartmanı Naci Kim? Tansel Öngel

24 Eylül 1976 Kilis’te dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bölümünden mezundur. Türk tiyatro ve dizi oyuncusu olan Tansel Öngel Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde ilk görevini yapmaya başlamıştır. Tiyatro ile bağını hiç bir zaman koparmamıştır ve Hala  İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görevini sürdürüyor.  Muhteşem Yüzyıl,  Yaz’ın Öyküsü dizilerinde rol almıştır. Şimdilerde Reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı Naci rolünde.

 

 

<<Masumlar Apartmanı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler