Masumlar Apartmanı Naci’nin Eşi Kim? Pervin Bağdat Kim?

Masumlar Apartmanı Naci’nin Eşi Kim? Pervin Bağdat Kim?

Yayınlandığı günden bu yana zirveyi kimseye kaptırmayan Masumlar Apartmanına yepyeni bir karakter dahil oluyor. Masumlar Apartmanı Naci’nin eşi kim, Pervin Bağdat kim? haberimizde.

Son günlerin en çok merak edilen ve araştırılan çiftleri Safiye ve Naci olmuştu. Diziye dahil olan yeni karakterin Safiye’nin geçmişinden bir iz olduğunu öğrenen izleyici hemen araştırmaya kalkıştı. Fakat bu hafta Masumlar Apartmanı dizisi Safiye ve Naci tekrar bir araya gelecek mi sorusu yerine Masumlar Apartmanı Naci’nin eşi kimdir? Sorusuna yanıt aranıyor.

Masumlar Apartmanı Naci’nin Eşi Kim, Pervin Bağdat Kim?

Gülben’in geçtiğimiz hafta yaşanan yangından kurtulmasında büyük bir payı olan Naci, Gülben’in kıskacına girmişti. Ancak Naci’nin evli olmasının ortaya çıkmasıyla dengeler değişti. Bunu öğrendiğinde Safiye’de büyük bir yıkım yaşadı. Masumlar Apartmanı dizisine katılan her bir isim seyirci tarafından araştırılıyor. Naci’nin eşi önümüzdeki haftalarda ortaya çıktı bu karaktere hayat veren isim Pervin Bağdat.

Masumalar Apartmanı dizisiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de gerçek hayatta bir psikiyatristin danışmanlarının gerçekte yaşadıklarını konu alan Madalyonun İçi isimli kitapta bu isimler var mı? Yoksa bunlar dizinin heyecanını artırmak için senaristlerin eklediği oyuncular mı? Bu sorunun yanıtını kitabı okuyanlar da bilir ki Naci’nin eşi kitapta geçmiyor.

Masumlar Apartmanı Naci’nin Karısı- Pervin Bağdat kim?

12 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Baba tarafından aslen Artvin Hopalı’dır. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları ve Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ile arasında çok etkili bir bağ vardır. Kendisi ilk dizi deneyimini Bizim Evin Halleri isimli yapımla yaşamıştır. Dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu olan Pervin Bağdat’ın rol aldığı diğer projeleri sıralayalım; Dabbe Bir Cin Vakası, Htr2b Dönüşüm, Azap Çavuşu, Ağlatan Dans, Bir Don Juan Öldürmek, 7YÜZ, Daha ve Kayseri Aslanı: Çin İşi ve son olarak Masumlar Apartmanı.

Sırasıyla oynadığı tiyatro oyunlarını ve oynadığı sahneleri paylaşalım,2017 yılında Kürklü Venüs isimli tiyatro oyununda yer almıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Şekerpare, Kerbela, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Galilei’nin Yaşamı. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda Aklı Havada ve Medeni Hali Kadın, Ya Da Tiyatrosu’nda ise Body Peeling. Oyunculuğun her alanında yer almıştır. Tiyatro, sinema ve dizi sektöründe tecrübeleri bulunmaktadır.

 

<<Masumlar Apartmanı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler