Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor Adresi?

Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor Adresi?

TRT1’in sevilen salı gününün vazgeçilmezi haline gelen Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor adresi sorusu merak edilenler haberimizde.

Masumlar Apartmanı dizisi ile ilgili birçok şey araştırılıyor. Dizinin oyuncu kadrosu, karakterlerin kim oldukları, hangi romandan uyarlanmıştır, çekim yeri neresidir merak edilenler arasında. Peki ama Masumlar Apartmanı dizisi çekim adresi neresi?

Masumlar Apartmanı Nerede Çekiliyor Adresi?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi isimler yer alıyor.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Herkese yaşadığı hayatı yeniden sorgulatan Masumlar Apartmanı dizisi başlar başlamaz kitaba olan rağbet de arttı. Yaşanmış bir hikayeden kurgulanan Masumlar Apartmanı dizisi mükemmel oyunculuklarla tüm gerçekliği ile seyirciye aktarılıyor.

Masumlar Apartmanı Hangi Semtte Çekiliyor?

Masumlar Apartmanı hangi semtte çekiliyor adresi neresidir sizler için araştırdık. Masumlar apartmanı dizisinin çekimleri İstanbul’un otantik ilçesi Balat ve Beyoğlu’nda yapılıyor. Masumlar Apartmanı’nın çekildiği apartman, daha önce Şahsiyet dizisinde de kullanılmıştı. Dizilere ev sahipliği yapan apartman Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta yer alıyor.

Tam adresin google maps konumu için tıkla

<<Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu gerçekte kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler