Masumlar Apartmanı Neriman Kim? Gerçek Adı, Hastalığı Ne?

Masumlar Apartmanı Neriman Kim? Gerçek Adı, Hastalığı Ne?

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Masumlar Apartmanı Neriman kim, Gerçek adı, Hastalığı ne? Sorularını haberimizde yanıtlayacağız.

Son zamanların farkındalık yaratan dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı her bir karakteriyle merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu isimlerden biri de Neriman oldu. Ailenin en küçüğü olan Neriman, aslında ablalarından farklı. O daha çok özgürlüğüne düşkün ve zaman zaman evin kurallarına başkaldırıyor.

Ailesiyle özgürlüğü arasında sıkışıp kalan Neriman, psikolojik olarak kendini iyi hissetmediğinde yaşadığı stresi kollarını kaşıyarak açtığı yaralarla dışa vuruyor. Mazoşist bir yapısı olan Neriman bu yaraları özellikle görünen yerlerinde yapıyor ve abisinin farketmesini sağlıyor. Abisinin duruma müdahale etmesi için bir tür yardım çığlığı olarak görüyor bu durumu. Madalyonun İçi kitabından uyarlanan dizide Neriman karakteri kitapla birebir örtüşüyor.

Masumlar Apartmanı Neriman Kim, Gerçek Adı, Hastalığı Ne?

2020 yılına damga vuran dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı Neriman ve hastalığı hakkında detayları sizlerle paylaştık. Neriman da diğer kardeşleri gibi çocukluğundan itibaren yaşadığı sevgisiz ve baskıcı ortamın izlerini fazlasıyla yaşayan bir genç kız. Ablası evde ona yardım etmesi için zaman zaman Neriman’ın okula gitmesini dahi istemiyor.

Masumlar Apartmanı Neriman karakterine hayat veren oyuncu Gizem Katmer’dir. Genç yaşında Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah gibi tecrübeli ve başarılı isimlerle aynı projede yer alıyor olması oyuncu için büyük avantaj. Kendisini tanıtması ve eğitimli oyuncularla birlikte olması Gizem Katmer’e olumlu yönde çok şey katacaktır.

Masumlar Apartmanı Neriman- Gizem Katmer kim?

22 yaşında olan oyuncu İstanbul doğumludur. Oyuncu olmayı lise yıllarında isteyen Gizem Katmer, hedeflerini bu yöne çevirmiştir. Kocaeli Üniversitesi Sahne Sanatları ve Tiyatro  bölümünden yeni mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra amatör olarak tiyatro sahnesinde rol almıştır. Ardından kendisini için önemli bir fırsat olan Masumlar Apartmanı dizisi için kendisine teklif gelmiştir. Rolün hakkını başarıyla yerine getiren oyuncunun performansı hakkında yorumlar olumlu yönde.

Masumlar Apartmanı dizisi Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi kitabının “Çöp Ev” bölümünden ekrana uyarlanıyor. Hastalarının tedavi sırasında anlattıklarını derlediği kitapta Çöp Ev olaylarını anlatan ve yaşayan kişi Masumlar Apartmanının Neriman’ın. Kitabın orijinalinde doktor görüşmesine giden kişi Neriman’dır. Tüm ülkenin az çok fikir sahibi olduğu geniş izleyici kitlesine sahip Masumlar Apartmanı dizisi Neriman kim sorusunu detaylı bir şekilde sizlerle paylaştık.

 

<<Masumlar apartmanı oyuncu kadrosu, gerçek isimlerini öğrenmek için tıkla>>

Etiketler