Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu, Gerçek İsimleri

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu, Gerçek İsimleri

Son zamanların en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu ve oyuncuların gerçek isimleri herkes tarafından merak ediliyor. Yaşanmış bir hikayeden kurgulanan Masumlar Apartmanı dizisini bizlere tüm gerçekliği ile aktaran başarılı oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu, Gerçek İsimleri

Salı gününün dizisi Masumlar Apartmanı Psikiyatri Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından esinlenerek yazılmıştır. Herkese yaşadığı hayatı yeniden sorgulayan Masumlar Apartmanı dizisi başlar başlamaz kitaba olan rağbet de arttı. Şimdi Masumlar Apartmanı dizisinde merak edilen oyuncuları sizlerle detaylı olarak paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı Safiye kim? Ezgi Mola

Ezgi Mola, 29 Mart 1983 İstanbul doğumludur. Ortaöğretim eğitimini alırken aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri alıyordu. Ardından Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimleri aldı. Karete Can dizisiyle başlayan beyaz ekran macerası bir çok dizi ve filmle devam etti. İşte Ezgi Mola Unutma Beni, Sultan Makamı,

Görünmez Adam, Sevinçli Haller, Hırsız Polis, Senden Başka, Canım Ailem, Kolay Gelsin, Sınıf, Güneydoğudan Öyküler, Bir Ömür Yetmez, Kötü Yol, Kocan Kadar Konuş, Pazarları Hiç Sevmem, Soğuk, Celal ile Ceren, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Patron Mutlu Son İstiyor, İklim Meselesi, Kelebekler ve Lady Winsley gibi bir çok projede rol alan Ezgi Mola son olarak Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filminde rol aldı. Şimdi ise büyük ses getiren Masumlar Apartmanı dizisi oyuncularından Safiye’ye hayat veriyor.

Masumlar Apartmanı Han kim? Birkan Sokullu

6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 35 yaşındadır. 2003 yılında, Best Model Of Turkey yarışmasında üçüncü oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümünden mezun olmuştur. Maltepe Üniversitesinde okurken manken ve modellik yapmaya devam etti. Birkan Sokullu’nun rol aldığı projeler: küçük Kadınlar, Küçük Sırlar, Uçurum, Fatih dizisi, Kurt Seyit ve Şurası, Hayat Şarkısı.

Masumlar Apartmanı Gülben kim? Merve Dizdar

25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 34 yaşındadır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü’nden mezun eğitimli bir oyuncudur. Kadir Has Üniversitesi’nde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmaya devam etmektedir. Rol aldığı projeler; Kavak Yelleri, İnsanlar Alemi, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dersane Üniversitede, Beş Kardeşler, Kırgın Çiçekler ve Kertenkele. Bir Ses Böler Geceyi, Mandıra Filozofu, Yok Artık ve Eltilerin Savaşı

Masumlar Apartmanı İnci kim? Farah Zeynep Abdullah

17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Arap annesi Boşnak kökenlidir. 2006 yılında İngiltere’ye yerleşmiştir. Burada fotoğrafçılık ve oyunculuk dersleri aldı. Öyle Bir Geçer Zaman dizisiyle başlayan kariyerine, Kelebeğin Rüyası, Kurt Seyit ve Şurası, Unutursam Fırılda, Güzide ve Şampiyon isimli projelerle devam etmiştir.

Masumlar Apartmanı Neriman kim? Gizem Katmer

1998 yılında İstanbul ilimizde dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden yeni mezun olmuştur. Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmaya devam ederken Masumlar Apartmanı için kendisine teklif gelmiştir.

 

Masumlar Apartmanı Naci – Tansel Öngel kim?

24.09.1976 Kilis doğumludur. Baba tarafından Selanik göçmeni, anne tarafından Mısır ve Lübnan birleşimidir. Anne ve babası öğretmen olduğu için görev yaptıkları Gaziantep, Kilis’de doğdu, anne ve babasının Ankara’ya tayini çıkmasıyla Ankara’da büyümüştür. Oyuncu olmaya karar verdikten sonra lisans eğitimini oyunculuk üzerine almaya ve kariyerine bu alanda devam etmeye karar vermiştir.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden 2000 yılında mezun olduktan sonra 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. Kılıç Günü, Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme ve Son Mektup dizi ve filmlerde rol almıştır. Tansel Öngel, 2007 yılında Özge Özder ile evlenmiş ve 3 yılın ardından 2010 yılında boşandı. Şuan Masumlar Apartmanı Naci karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. Kendisine yeni rolünde başarılar dileriz.

 

Masumlar Apartmanı Naci’nin Karısı- Pervin Bağdat kim?

12 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Baba tarafından aslen Artvin Hopalı’dır. Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları ve Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro ile arasında çok etkili bir bağ vardır. Kendisi ilk dizi deneyimini Bizim Evin Halleri isimli yapımla yaşamıştır. Dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu olan Pervin Bağdat’ın rol aldığı diğer projeleri sıralayalım; Dabbe Bir Cin Vakası, Htr2b Dönüşüm, Azap Çavuşu, Ağlatan Dans, Bir Don Juan Öldürmek, 7YÜZ, Daha ve Kayseri Aslanı: Çin İşi ve son olarak Masumlar Apartmanı.

Sırasıyla oynadığı tiyatro oyunlarını ve oynadığı sahneleri paylaşalım,2017 yılında Kürklü Venüs isimli tiyatro oyununda yer almıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda Şekerpare, Kerbela, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda Galilei’nin Yaşamı. Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda Aklı Havada ve Medeni Hali Kadın, Ya Da Tiyatrosu’nda ise Body Peeling. Oyunculuğun her alanında yer almıştır. Tiyatro, sinema ve dizi sektöründe tecrübeleri bulunmaktadır.

 

 

<<Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler