Masumlar Apartmanı Safiye İyileşecek Mi? Naci’yle Barışacak Mı?

Masumlar Apartmanı Safiye İyileşecek Mi? Naci’yle Barışacak Mı?

İzleyiciyi duygudan duyguya geçirmeye devam eden dizide merak edilen Masumlar Apartmanı Safiye iyileşecek mi? Naci’yle Barışacak Mı? cevabı haberimizde

Masumlar Apartmanı 15. Bölümde Safiye ve Naci’nin geçmişi hatırlayıp duygusal anlar yaşadığı pencere sahnesi izleyen herkesi ağlattı. Safiye’nin sokağa adım attıktan sonra hareketlerinde belirgin bir değişiklik oldu. Safiye’nin mantı yapması hepimizi çok şaşırttı. Dizide duygu geçişleri o kadar keskin ki kendimizi kahkaha atarken bir anda içimiz burkulurken buluyoru. Yine öyle bir bölüm izledik. Tam Masumlar Apartmanı Safiye iyileşecek mi, Naci’yle barışacak mı diye düşünürken geçmişten gelen Gülru tüm dengeleri alt üst etti.

Masumlar Apartmanı Safiye İyileşecek Mi? Naci’yle Barışacak Mı?

Oyuncuların bakışları, mimikleri ve her rolü hakkıyla oynamaları gerçekten müthiş. Safiye’nin üstün zekasıyla gelen geçen herkese laf sokması bile izleyiciye ayrı tat veriyor. Bu hafta Safiye’nin lafları altında ezilen İnci oldu. Gülben ise ablasının yaşadığı duygusal hüznün farkında ve en büyük destekçisi oldu. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve işlenmiş muhteşem bir ekip Masumlar Apartmanı’nı bu kadar izlenesi ve kaliteli yapıyor. Kameramanından yönetmenine rejisinden kitabın sahibi Psikiyatrist Gülseren Budağiyıcıoğlu’na kadar herkes takdiri hak ediyor.

Şimdi gelelim asıl sorumuza. Safiye iyileşecek mi? Tedavi olacak mı? Dizinin yaşanmış olayları içeren Madalyonun İçi isimli kitaptaki Çöp Ev konusundan  uyarlandığını her fırsatta haberimizde yer veriyoruz. Kitabın orijinal anlatımında 3 kız kardeş var fakat erkek kardeş yok. Bu üç kız kardeşin yaşadığı sıkıntılar dizide anlatılanın aynısı. Ve doktora giden kişi ise en küçük kardeş Neriman. Neriman aslında ablası Gülben için randevu alıyor fakat Gülben vazgeçince kendisi gidiyor ve tüm olanı biteni aslında Neriman’ın ağzından dinliyoruz.

Ve kitapta iyileşen ve tedavi olan bir Safiye ne yazık ki yok. Fakat dizinin ilerleyişine baktığımızda artık gerçek hayat hikayesi yazmıyor. Çünkü kitabın dışına çıkan olaylar son zamanlarda artmaya başladı. Masumlar Apartmanı Safiye iyileşecek mi sorusuna kitabı baz alarak yanıt verecek olursak hayır. Ancak ne olursa olsun Reyting kaygısı olan her dizi ve program gibi Masumlar Apartmanı da izleyici kaybetmemek için Safiye’nin normale döndüğü bir senaryo değişikliği yapabilir.

Çöp Ev konusunda Neriman evlilik arifesindedir ve istemeye geleceklerdir. Uzun bir temizliğin sonunda Neriman’ın istemeye gelirler. Ve misafirler gittikten sonra nasılsa ev kirlendi düşüncesiyle uzun süre temizlik yapılmaz ve her şey daha da kötü bir hal alır.

 

<<Masumlar Apartmanı tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler