Masumlar Apartmanı Safiye Kim? Kitaba Göre Safiye İyileşecek Mi?

Masumlar Apartmanı Safiye Kim? Kitaba Göre Safiye İyileşecek Mi?

Masumlar Apartmanı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Safiye çok merak edilen ve araştıran konulardan. Masumlar Apartmanı Safiye kim? Kitaba göre Safiye iyileşecek mi? Ne zaman iyileşecek?

Annesi tarafında sürekli aşağılanarak büyüyen Safiye’nin, kardeşlerine yaşattıklarını kızarak izlesek de aslında onun altında yatan gerçekleri öğrendikçe hepimiz Safiye’ye üzülüyoruz. Çok temiz olmak adına çöp eve çevirdiği apartmanı, bir bezelye yemeğini yapabilmek için bezelyeyi sabunla yıkamaları, başarılı bir iş adamının geceleri çöp toplamasını anlatan hayatın için bir romanın ekrana uyarlaması.Gerçekte ne zaman iyileşecek?

Masumlar Apartmanı Safiye Kim? Kitaba Göre Safiye İyileşecek mi?

Masumlar Apartmanı dizisinin uyarlandığı Madalyonun İçi kitabından uyarlanan hikayede Safiye ne zaman iyileşecek? Safiye tedavi için doktora giden kişi olmayacak. Kitaba göre tedavi olması için doktorla görüşmeye giden kişi Neriman. Kitabı okuyan kişinin gözünde Ezgi Mola’nın canlanması artık kaçınılmaz. Çünkü rolünü çok başarılı bir şekilde yerine getiriyor.

Masumlar Apartmanı Safiye Kim – Ezgi Mola

29 Mart 1983 tarihinde İstanbul dünyaya gelmiştir.  2000 yılında Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimine başladı. 37 yaşında olan oyuncu 18yaşını bitirmeden Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazandı. Ve yaklaşık 20 yıldır oyunculuk yapıyor. Üstün yeteneği sayesinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Bu sırada Aydoğan Temel’den 2 yıl özel tiyatro eğitimi aldı. İlk tiyatro sahnesine çıkması Çürük Elma oyunuyla oldu. 2005 yılında Hırsız Polis dizisinde başarılı bir oyunculuk sergiledi. Ardından teklifler gelmeye devam etti.

Ezgi Mola oyunculuğun hakkını veren başarılı isimlerden biridir. Hırsız Polis, Senden Başka, Canım Ailem, Kolay Gelsin, Sınıf, Güneydoğudan Öyküler, Bir Ömür Yetmez, Kötü Yol, Kocan Kadar Konuş, Pazarları Hiç Sevmem, Soğuk, Celal ile Ceren, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Patron Mutlu Son İstiyor, İklim Meselesi, Kelebekler ve Lady Winsley ve son olarak Organize İşler 2 Sazan Sarmalı adlı filmde Lerzan Berrak karakterine hayat vermiş Ezgi Mola 1.63 boyundadır. Sevgilisi  Mustafa Sakallı ile evlilik yolunda ilerliyor.

Safiye rolüyle izleyicinin büyük beğenisini toplamayı başardı. Dizideki rolünden sonra herkesim takdirini toplayan Ezgi Mola’nın sosyal medya hesaplarında takipçi sayısı da hızla artıyor.

<<Masumlar Apartmanı diğer oyuncuları hakkında bilgi almak için tıkla>>

Etiketler