Masumlar Apartmanı Safiye’nin Anneannesi Kim? Meryem Kimdir?

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Anneannesi Kim? Meryem Kimdir?

Yeni sezonun en çok izlenen dizilerinden Masumlar Apartmanı yeni oyuncularıyla devam ediyor. Masumlar Apartmanı Safiye’nin anneannesi kim, Meryem kim?

Sıra dışı hikayesi ve birbirinden başarılı oyuncularıyla yaşanmış bir hayat hikayesini en  etkileyici şekilde izleyiciye aktaran Masumlar Apartmanı yeni bir oyuncuyu kadrosuna dahil oldu. Hasibe’nin annesi yani Han, Neriman, Gülben ve Safiye’nin anneannesi rolüyle Meryem katıldı. Masumlar Apartmanı Meryem kim? Safiye’nin anneannesi kimdir? Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yeni heyecanlarla ekrana gelmeye devam edecek.

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Anneannesi Kim? Meryem Kimdir?

Safiye’nin çocukluğundan gençliğine yaşadığı tüm travmaların sebebi olan annesi Hasibe’nin  nasıl bu kadar bencil ve sevgisiz olduğunu daha iyi anlayacağız. Çünkü Hasibe’nin annesi Meryem yıllar sonra sürpriz bir şekilde ortaya çıkıyor. Hasibe’nin travmalarının tek sebebi eşinden yeterince ilgi ve sevgi görememesi mi yoksa o da ailesinden yeterince sevgi göremediği için mi çocuklarına da kendine de hayatı zindan etti? Tüm bunların yanıtını 18. Bölüm itibariyle anlayacağız.

Masumlar Apartmanı Serpil Gül Kimdir?

17.08.1962 yılında Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Dönemindeki alaylı meslektaşlarının aksine eğitimli oyunculardandır. Yeşilçam filmlerinde rol almıştır. Günümüzde ise aranan anne, kayınvalide rollerinin en çok aranan ismi olmuştur. Rol aldığı tiyatro ve sinema filmlerinin ardından 2006 yılında Kırık Kanatlar isimli diziyle ilk televizyon dizisi deneyimini yaşadı.

Akabinde Böyle Bitmesin, Benim İçin Üzülme ve Ölene Kadar dizilerinde rol almıştır. 2018 yılında Bir Umut Yeter isimli dizide Hacer Özkan karakterine hayat vermiştir. Şimdi ise TRT ekranlarında yayınlanan ve yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali’ın yaptığı ağır dram türündeki Masumlar Apartmanı dizisine Meryem rolüyle katılıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madolya’nın İçi isimli romanından Çöp Ev hikayesinde Hasibe’nin annesi rolüyle tekrar kendini hatırlatıyor.

 

<<Masumlar Apartmanı tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Masumlar Apartmanı Naci ölecek mi, kitapta ölüyor mu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler