Mazlum ve Talya Kardeşlerim Dizisinden Neden Ayrıldı?

Mazlum ve Talya Kardeşlerim Dizisinden Neden Ayrıldı?

Kardeşlerim dizisinde şok ayrılık yaşanıyor. Mazlum ve Talya Kardeşlerim dizisinden neden ayrıldı? Ayrılıyor?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Talya’nın dizide yer almaması sevenlerini meraklandırmıştı. Bu hafta ise ne yazık ki ayrılan oyuncu sayısının arttığını öğrendik. Mazlum karakterine hayat veren Kaan Selvi de diziden çıkıyor. Lilya İrem Salman ve Kaan Selvi diziden tamamen senaryo gereği ayrılıyor. Talya ve Mazlum ikilisi izleyici tarafından çok beğenildi. Sosyal medya üzerinden ikilinin sahnelerinin artırılması istendi. Buna rağmen oyuncuların dizinden çıkmasına karar verildi.

Kardeşlerim dizisinin önemli oyuncuları Mazlum ve Talya neden ayrıldı geri dönecek mi? Talya ve Mazlum rolleriyle hafızalara kazınan Lilya İrem Salman ve Kaan Selvi’nin yeni projesi var mı? Kardeşlerim dizisinde yan karakter olmalarına rağmen yıldızları parlayan iki oyuncunun da kısa süre sonra ekranlarda olacağından şüphemiz yok. Mazlum ve Talya’nın dizide çok ilgi çekmesi ise ana karakterlerin önüne geçmesi oyuncuların ihraç edilmesine sebep olmuş olabilir. Kardeşlerim dizisi dram üzerine kurulmuş hayatın tüm gerçeklerini insanların yüzüne çarpan bir proje. Dizideki nadir güzelliklerden biri olan Mazlum ve Talya diziden neden ayrıldı sorusu da özellikle merak ediliyor.

Atv ekranlarında ekrana gelen Kardeşlerim dizisinin yapımcısı NGM Medya. Senaryosu ise başarılı isimlerden biri olan Gül Abus Sermenci tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci yer almaktadır. İzleyiciyi şaşırtmaya ve tepkisini çekmeye devam eden Kardeşlerim dizisi senaristleri seyirci kaybetmekten asla korkmuyor. Geçtiğimiz haftalarda dizinin başrol oyuncuları Kadir ve Melisa da diziden hiç beklenmedik bir şekilde ayrılmıştı. Haftanın en çok izlenen ilk üç projesinden biri olması Reyting kaygısının olmaması istedikleri gibi senaryo değişiklikleri yapmaları içi onlara hak veriyor.

Kardeşlerim dizisi Talya ve Mazlum dizinden neden ayrıldı? Ne zaman ayrılıyor? Talya ve Mazlum neden yok sorularının yanıtı uzun süre araştırılacak. Bizler konuyla ilgili detayları sizlerle paylaştık. Ayrıca  Kısa süre içerisinde diziye yeni bir ismin de dahil olacağını sizlerle paylaşalım.

Etiketler