Menajerimi Ara Koray Kimdir? Yaşı, Kariyeri

Menajerimi Ara Koray Kimdir? Yaşı, Kariyeri

Menajerimi Ara dizisine yeni isimler katılmaya devam ediyor. Menajerimi Ara Koray kimdir, yaşı, kariyeri hakkında detaylı bilgileri paylaşacağız.

Star Tv’de yayınlanan ve diğer dizilerden konusu bakımından kendisini soyutlayan Menajerimi Ara dizisine Hayrettin’in hayat verdiği Koray karakteri dahil oluyor. Dizide eğlenceli, esprili ve renkli bir kişiliğe hayat verecek. Dizide muhtemelen ajansa yeni gelen bir asistanı canlandıracak. Ve genelde eğlenceli ve izleyenleri tebessüm ettirecek bir role girecek. Kalk Gidelim dizisinin final kararı almasının ardından Ay Yapım’ın Star Tv için çektiği Menajerimi Ara dizisi Hayrettin’e teklif götürdü ve teklif Hayrettin tarafından kısa sürede olumlu dönüş aldı.

Menajerimi Ara Koray Kimdir, Yaşı, Kariyeri?

İzleyenler Kalk Gidelim dizisinin ardından Menajerimi Ara dizisiyle karşımıza çıkan Koray kimdir sorusuna yanıt arayacak. Menajerimi Ara Koray kimdir sorusunun yanıtı Hayrettin Onur Karaoğuz’dur. Kendisini YouTube ve sosyal medyada çektiği eğlenceli ve komik videolardan tanıyoruz. Bu sayede kendini tanıtan ve halk tarafından Hayrettin olarak tanınan ünlü komedyen dizilerde rol almaya başladı. Şimdi Hayrettin Onur Karaoğuz’u yakından tanıyalım.

Menajerimi Ara Koray- Hayrettin kim?

İlköğretimden itibaren başlayan eğitimi yine İstanbul Kadirhas Üniversitesiyle tamamlayan Hayrettin Karaoğuz internet ünlüsü, oyuncu, sunucu ve komedyendir. 2009 yılında başlayan kariyeri günümüzde de devam etmektedir. 2009 yılında Gelecekten Bir Güm isimli dizide Tolga karakterine hayat vermiştir.  Issız Adam filmini trollemek için çektiği Kızsız Adam isimli kısa filmi vardır. Vezir Parmağı dizisinde Cumali rolüyle yardımcı oyuncudur.

İlk Öpücük filminde Necati rolüyle 2017 yılında izleyici karşısına çıkmıştır. 2011 yılında Star TV’de Hayrettin isimli Show programını sunmuştur. Ardından 2013 yılında ATV’de Harry Show programıyla tekrar ekrana geldi. Son olarak TRT’nin fenomen aile dizisi Kalk Gidelim dizisinde Ercan rölüne hayat vermiştir. Güncel olarak Menajerimi Ara Koray olarak tekrar ekrana geliyor.

 

<<Şeref Bey dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler