Mucize Doktor Adil Hoca Diziden Neden Ayrılıyor? Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor Adil Hoca Diziden Neden Ayrılıyor? Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor dizisiyle ilgili şok bir gelişme yaşandı. Mucize Doktor Adil Hoca diziden neden ayrılıyor? Neden ayrıldı?

Çıkan kulis bilgilerine göre dizinin baş rol oyuncusu Adil Hoca karakterine hayat veren Reha Özcan’ın diziden ayrılacağı açıklandı. Dizinin başından itibaren oyunculuğu ve dizideki Babacan rolüyle herkesin sevgisini kazanmayı başaran Adil Hoca Mucize Doktor dizisinden neden ayrılıyor? Ayrılacak mı? Sorular da karakteri sevenler tarafından araştırılıyor. Dizinin orijinal versiyonunda Adil hoca rölüne hayat veren karakter diziden ölerek ayrılıyordu. Ancak uyarlanan versiyonuyla ekrana gelen Mucize Doktor’da Adil hoca ölmeyecek.

Mucize Doktor Adil Hoca Diziden Neden Ayrılıyor? Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor dizisi Adil Hoca rolünü canlandıran Reha Özcan dizinden kendi isteğiyle ayrılıyor.  Senaryo gereği kendisi için bir ayrılık gerekçesi yazılacak. Fox’un başarılı projesi Mucize Doktor’da şok ayrılık herkesi çok üzecek. Başrollerine Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ölmez, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi Mucize Doktor’da Adil Hoca karakterine hayat veren Reha Özcan Şubat ayının ilk haftasında diziye veda edecek.

Adil Hoca diziden neden ayrılacak? Bu sorunun yanıtı şuan için netleşmedi. Fakat kendisinin farklı bir projeden teklif aldığı ve onu değerlendirdiği söyleniyor. Diğer bir ihtimal ise Reha Özcan’ın Mucize Doktor dizisinin senaryosunun eski rotasından çıktığını düşündüğü için olduğunu tahmin ediliyor. Senaryo gereği diziden kızının yanına gideceğini söyleyerek ayrılacağını düşünüyoruz. Diziden ayrılmasıyla Ali’nin yalnız kalacağını düşünen önemli bir kitle bulunuyor.

Adil Hoca rölünü canlandıran Reha Özcan’ın diziden ayrılmasıyla diziye yeni katılan Zerrin Tekindor’un onun yokluğunu hissettirmeyeceğini düşünüyoruz. Mucize Doktor dizisinde son zamanlarda yaşanan oyuncu transferleri izleyici tarafından olumlu olarak karşılanmıyor. Son zamanlarda Nazlı ve Ali’nin arasına giren Ezo’nun da izleyici tarafından kabul görmediği biliniyor.

 

<<Sadakatsiz dizisi Selçuk ölecek mi diziden ayrılacak mı öğrenmek için tıkla>>

<<Sen Çal Kapımı Serkan neden yok, ne zaman gelecek öğrenmek için tıkla>>

Etiketler