Mucize Doktor Ferda Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Mucize Doktor Ferda Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Fox Tv’nin hastane ve doktor temalı dizisi Mucize Doktor’da yeni bir ayrılık yaşandı. Ferda karakterine hayat veren Seda Bakan diziye veda etti. Mucize Doktor Ferda diziden neden ayrıldı? Neden yok? haberimizde.

Mucize Doktor’da Adil hocanın kızı doktor Ferda’ya hayat veren Seda Bakan diziden ayrıldığını açıkladı. Kişisel sosyal medya hesabından “Mucize Doktor’a ve Ferda’ya bu akşam veda ettim…çok güzel ve yorucu bir süreçti. Tekrar güzel projelerde görüşmek üzere.” Sözleriyle veda etti. Oyuncu Mucize Doktor dizisine 30. Bölümde dahil olan son 12 haftadır dizide başarılı bir doktoru canlandırıyordu. Vedası herkesi çok şaşırttı.

Mucize Doktor Ferda Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve kısa sürede sağlığına kavuşan oyuncu İnstagram hesabından kızı için süt sağdıktan sonra çektirdiği fotoğrafı paylaştı. Seda Bakan’ın diziden henüz bir yaşında olan kızıyla daha kaliteli ve daha fazla vakit geçirmek için ayrıldığını düşünüyoruz. Öte yandan diziye katılması izleyici kitlesine olumlu bir etki oluşturmadı.

Genel izleyici yorumlarına bakıldığında izleyici Ferda karakterini benimsemedi. Çünkü Adil hoca ve Ali’nin sahneleri azalmıştı. Bu sayede Adil hoca ve Ali’nin sahneleri artacak bu da reytinglerin de artmasını sağlayacaktır. Fox Tv bir dizinin reytingleri düşmeye başladığında oyuncu çıkarmaktan ya da yeni oyuncu almaktan hiç çekinmiyor. Diziye geçtiğimiz haftalarda Ezo karakteriyle yeni bir oyuncu dahil oldu. Ve izleyici tarafından asla kabul edilmedi. Ezo-Nazlı ve Ali arasında yaşanan aşk üçgeni seyircinin tepkisine neden oldu.

Mucize Doktor Ferda diziden neden ayrıldı neden yok sorularının yanıtını detaylarıyla açıkladık. Seda Bakan’ın veda mesajında da belirttiği gibi kendisi gelecek olan dizi tekliflerine sıcak bakıyor. Ve kendisini daha farklı rollerde ve projelerde görmeyi umut ediyoruz.

Mucize Doktor dizisinden ayrılan Seda Bakan için üzülen önemli bir izleyici kitlesi de var. Doktorlar arasındaki rekabet daha da heyecanlı bir hal almıştı. Ferda doktorun Ferman hocayla olan yarışı izleyicinin ilgisini çekmekteydi.

 

<<Sol Yanım Burak diziden ayrıldı mı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler