Mucize Doktor Muhsin Kim? Kariyeri

Mucize Doktor Muhsin Kim? Kariyeri

Fox ekranlarının ilgiyle izlenen başarılı dizisi Mucize Doktor yeni isimleri kadroya dahil ediyor. Mucize Doktor Muhsin kim? Kariyeri

Yayın hayatına başladığı günden itibaren başarı standartını düşürmeyen dizinin kadrosuna Muhsin dahil oldu. Muhsin karakterine hayat veren oyuncu Serkan Keskin olacak. Leyla ile Mecnun dizisiyle özdeşleşen Serkan Keskin Mucize Doktor dizisinde teşhis dehası bir doktora hayat verecek.

Mucize Doktor Muhsin Kim? Kariyeri

Tanınmış oyuncu Serkan Keskin, teşhis dehası Muhsin olarak diziye katıldıktan sonra her şey daha heyecanlı olacak. Mucize Doktorun Muhsin’i çok büyük çelişkileri olan, kültürlü, takıntılı ama kapalı bir kutu gibi gizemli  bir şahsiyet. Tanıştığı ilk kişi Ali Vefa olacak. Dizinin 57. bölümünden itibaren Muhsin karakterini canlandıracak sevilen oyuncu Serkan Keskin sevenlerini mutlu etti.

Mucize Doktor Kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Ezgi Asaroğlu, Hazal Türesan, Hakan Kurtaş, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel ve son olarak Zerrin Tekindor dahil olmuştu. Şimdi ise Muhsin karakteriyle Fox’un Mucize Doktorunda.

Serkan Keskin Kim? Mucize Doktor Muhsin

23 Kasım 1977 yılında dünyaya gelmiştir. 1997 yılında ünlü tiyatro yönetmeni Işıl Kasapoğlu’nun genel sanat yönetmenliğinde kurulan İzmit Şehir Tiyatrosunda açılan  kurslarda oyunculuk eğitimlerine başladı. Hocaları arasında, Barış Falay, Zuhal Gencer, Melih Düzenli gibi usta tiyatrocular vardı.

Bu kurs Kurs eğitiminin yanı sıra 1998-2001 yılları arasında İzmit Şehir Tiyatrosu’nun oyunlarında ufak tefek rollerde yer aldı. Leyla ile Mecnun dizisiyle kariyerinde önemli bir başarı sağladı.

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

Etiketler