Neslihan Atagül Hangi Yabancı Filmde Oynayacak?

Neslihan Atagül Hangi Yabancı Filmde Oynayacak?

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından biri olan Neslihan Atagül hangi yabancı filmde oynayacak? Filmin adı ne? merak edilenler haberimizde.

Dünyaca ünlü bir çok oyuncunun yer aldığı yeni Hollywood projesinin kadrosu için teklif alan Neslihan Atagül anlaşmanın şartları için masaya oturdu. Kadrosunda Penelope Cruz ve İspanyol aktör Luis Tosar’un olduğu En Los Margenes isimli filde rol alacak.

Neslihan Atagül Hangi Yabancı Filmde Oynayacak?

Neslihan Atagül geçtiğimiz haftalarda Sefirin Kızı isimli diziden sağlık sorunları nedeniyle ayrılmıştı. Kısa sürede sağlığına kavuşan başarılı oyuncuya çok geçmeden Hollywood’tan teklif geldi. Neslihan Atagül’ün oynayacağı yabancı  filmin adı ne? Konusu ne? Ne zaman vizyona girecek gibi sorular da hayranları ve merak edenler tarafından araştırıldı. Filmin adı En Los Margenes olarak açıklandı fakat yayın tarihi henüz belirlenmedi.

Genç ve güzel oyuncunun özellikle Ortadoğu’da çok hayran kitlesine sahip olduğu biliniyor. Ve güzel oyuncu uzun süredir Hollywood film yapımcılarının merceğinde olan Nesliha Atagül’e muhteşem bir teklif geldi. Türk oyuncunun dünyaca ünlü isimlerle aynı projede yer alacak olmadı büyük gurur.

<<Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler