Neslihan Atagül Sefirin Kızından Kesin Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Neslihan Atagül Sefirin Kızından Kesin Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Neslihan Atagül son dakika açıklamasıyla Sefirin Kızı dizisinden ayrıldığını açıkladı. Neslihan Atagül Sefirin Kızından Kesin Ayrıldı Mı, Neden Ayrıldı?

Pazartesi Akşamlarının ilgiyle izlenen aşk dram hüzün ve aşiret dizisi seferin kızında dizinin başrolünde yer alan Nare karakteri Ne yazıkki diziden ayrılıyor. Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle on günlük bir rapor alan Neslihan atagül kişisel sosyal medya hesabından naile karakteriyle tamamen vedalaştığını ve Sefirin Kızı dizisinden ayrıldığını takipçileriyle paylaştı. Sefirin Kızı Nare diziden kesin ayrıldı mı neden ayrıldı soruları uzun süre araştırılacak.

Neslihan Atagül Sefirin Kızından Kesin Ayrıldı Mı, Neden Ayrıldı?

Evet Neslihan Atagül iki sezondur başarıyla yürüttüğü Nare ve karakterine instagram hesabından şu sözlerle veda etti.  Herkese merhaba oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare karakteri ile vedalaşıyorum.  Ben tolerans göstersem de vücudum bana tolerans göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var Sefirin Kızı ekibi selamlar. Teşekkür ederim arkadaşlar. Seyircilerimize de teşekkür ederim. Hep destek oldunuz İyi ki varsınız en kısa zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere. Sözleriyle dile getirdi.

Çok geçmeden Safir’in kızı Instagram hesabından Neslihan Atagül ile yollarını ayırdıklarını dile getirdi. Karşılıklı güzel dileklerle yollarını ayıran yapım şirketi ve Neslihan atagül arasında herhangi bir gerginlik yaşanmadı. Neslihan Atagül çekimleri Muğla’da yapılan seferin kızı dizisinden tamamen sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. Seferin kızı Neslihan Atagül neden ayrıldı soruları uzun süre izleyiciler tarafından araştırılacak bununla ilgili açıklamaları sizler için paylaşıyoruz. Toparlayacak olursak Neslihan Atagül iki sezondur hayat verdiği Nare karakterine sağlık sebepleri nedeniyle sözleşmesini sonlandırdı.

Dizide yer alan diğer oyuncular da duruma olan üzüntülerini Neslihan Atagül’e sosyal medya hesabından paylaştılar.

Sefirin Kızı dizisi Neslihan Atagül’ün yerine kim gelecek şimdi asıl merak edilen konu bu. Nare ölerek diziden ayrılacak mı yoksa yerine başka bir oyuncu mu gelecek? Bunu da farklı bir başlıkta açıklayacağız.

 

<<Sefirin Kızı Nare neden yok öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler