Neslihan Atagül’ün Yerine Kim Gelecek? Yeni Nare Kim?

Neslihan Atagül’ün Yerine Kim Gelecek? Yeni Nare Kim?

Seferin kızı dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül diziden ayrıldığını açıkladı. Neslihan Atagül’ün yerine kim gelecek? Yeni Nare kim?

Sefirin Kızı dizisiyle ilgili şok gelişme Dizinin takipçileri çok üzdü. Neslihan Atagül iki sezondur başarıyla yürüttüğü başrol oyuncusu olduğu Sefirin Kızı dizisinden yaşadığı geçirgen bağırsak rahatsızlığı nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. Bir başrol oyuncusunun diziden ayrılması demek dizi için bir çok sorunun beraberinde geliyor olması demek. Bu sorulardan biri de Neslihan Atagül’ün yerine hangi oyuncu gelecek, yeni Nare hangi isim olacak?

Neslihan Atagül’ün Yerine Kim Gelecek? Yeni Nare Kim?

Yayınlandığı günden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşan özellikle Neslihan Atagül ve Engin Akyürek uyumu çok sevildi. İkilinin izleyiciye geçirdiği elektrik çok beğenildi. Fakat bundan sonra ne olacak? Neslihan Atagül yerine kim gelecek? Yeni Nare kim olacak? Senaryo nasıl işleyecek? Bunlar herkes tarafından çok merak ediliyor ve araştırılıyor.

Neslihan Atagül’ün yerine kimin geleceği henüz açıklanmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde yer vereceğiz. Dizinin üzerinde kara bulutlar uzun süredir devam ediyor. Öncesinde dizinin hikayesini yazan Nehir Erdem Ve Ayşe Ferda Eryılmaz anlaşmayı fesh etmiş ve dizi yeni bir senarist ve kalemle devam etmek zorunda kalmıştı. Ardından Sahra rolüyle diziye yeni katılan Deniz Işın da yeni bir dizi teklifi alarak veda etmişti.

Şimdi ise çok nadir görülen Başrol oyuncusunun ayrılığına tanık olduk. Dizi için büyük bir kayıp ve izleyici eksikliği yaşanacak. Fakat bundan sonra yeni Nare kim olacak? Nare diziden nasıl ayrılacak? Bunları en kısa zamanda haberimizde yer vereceğiz.

 

<<Neslihan Atagül Sefirin Kızından neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler