O Adam Oldun Mu Başvuru Linki, Nasıl Başvuru Yapılır?

O Adam Oldun Mu Başvuru Linki, Nasıl Başvuru Yapılır?

Yarışmalar, diziler ve farklı konseptle programlar Exxen’de başlıyor. O Adam Oldun Mu Başvuru linki, nasıl başvuru yapılır?

Acun Ilıcalı ocak ayında başlayacak olan Exxen dijital platform, son zamanların en popüler isimlerini buluyor ve kendi bünyesine alıyor. Son zamanlar YouTube üzerinden en çok izlenen Ali Biçim ve Mesut Can Tomay ile O Adam Oldun mu isimli yarışma sunuculuğu  için anlaşma yapıldı. Bir yıl önce açtıkları YouTube kanalıyla 1 milyon 600 bin takipçiye ulaşan popüler isimler, şimdi YouTuberlerın yıldızını seçecek.

O Adam Oldun Mu Başvuru Linki, Nasıl Başvuru Yapılır?

YouTube kanalı açan ve takipçi sayısı olan kişiler arasından içeriği en iyi ve en çok beğeni alan YouTuber, YouTube’un yıldızı seçilecek. Türkiye’nin YouTube starını arıyoruz sloganıyla büyük ses getiren yarışmaya ilgi şimdiden çok yoğun. Son zamanlarda bu alana yoğun bir ilgi var. O Adam Oldun Mu yarışması da bu konuda büyük avantaj sağlayacak. O Adam Oldun Mu başvuru linki 3 gün önce Ali Biçim Ve Mesut Can Tomay instagram adreslerinden yayınladılar.

Ali Biçim ya da Mesut Can Tomay’ın instagram hesabından sabitlenen hikayeler arasında karşınıza çıkacaktır. Buraya tıkladığınızda gerekli başvuru formuna ulaşacaksınız. Fakat şu sıralar çok fazla yoğunluktan siteye ulaşılamıyor. Sık sık denemeniz gerekmektedir. O Adam Oldun Mu Başvuru linki ve nasıl başvuru yapılacağı sorusu oldukça fazla merak edildiği için detaylı olarak açıkladık. Şimdi sunucularından kısaca bahsedelim.

O Adam Oldun Mu Ali Biçim Kim?

1987 doğumlu 33 yaşındaki Sosyal medya fenomeni ve oyuncu olan Ali Biçim ilk olarak ismini Micheal Jackson’ın efsane şarkılarından Beat It’i parodi şekilde Just Pide ismiyle yorumlayarak klip çeken ve bunu YouTube’da yayınlayarak duyurmuştur. Okan Bayülgen’in programı Disco Kralı için skeçler yazmıştır. 2013 yılında Baya İyi İsimli stand up gösterisiyle turnelere çıktı. Ali Biçim Show isimli gece Show’u programı da yaptı fakat tutmadı.

Ali Biçim bunların dışında, Babam Sınıfta Kaldı, Propaganda 2, Tam Kafadan Karvana, Sar Başa gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

O Adam Oldun Mu Mesut Can Tomay kim?

2 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da duymuştur. Maide’nin Altın Günü sinema filminde Ezgi Mola ile birlikte rol almıştır. Onun öncesinde Türk’ün Uzayla İmtihanı filminde Tarkan karakterine hayat vermiştir. Geçtiğimiz haftalarda Menajerimi Ara dizisine konuk olarak katılmıştır. Şuan aktif olan YouTube kanalında 1 milyon 600 bin takipçisi bulunuyor. Ayrıca iki sunucunun da instagram adresi bulunuyor.

 

<<Exxen nedir, Exxen’de neler olacak öğrenmek için tıkla>>

Etiketler