O Adam Oldun Mu ile Sıradaki Youtuber Sen Ol Exxen’de

O Adam Oldun Mu ile Sıradaki Youtuber Sen Ol Exxen’de

Exxen dijital platformuna çok farklı bir konset ile bir youtuber transferi daha geliyor. O Adam Oldun Mu ile sıradaki youtuber sen ol Exxen’de izleyici ile buluşuyor.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kuracağı dijital platformu Exxen’in detaylarını paylaşmıştı. 900 milyon tl bütçe ile kurulan Exxen birbirinden çeşit dizi, talk show, program, yarışma, belgesel içeriğine sahip.

O Adam Oldun Mu ile Sıradaki Youtuber Sen Ol Exxen’de

Exxen’in içinde neler mi olacak. Hükümsüz, Bu Benim Masalım, Öğrenci Evi, Olağan Şüpheliler, Şeref Bey, Dadı, Zehirli Çiçekler, Vahşi Şeyler, Sihirli Annem, Eziklerin Savaşı, Gibi ve Yaşı 17 dizileri platformda yayınlanacak.

Hasan Can İle Konuşanlar, Tolga Çevik ile Tolgshow komedi programları yer alacak. Mesut Can Tomay ve Ali Biçim İle O Adam Oldun Mu, Orkun Işıtmak ile Kirli Çamaşırlar, Masterchef Junior, önemli futbolcular ile Ayak Tenis, Fight Club ile 11 Dövüşçü Bir Evde yarışma programları olacak. Gökhan Çınar ile Katarsis, Zeynep Bastık ve Konukları sohbet programı olacak. Ayrıca Enis Arıkan ile müzik keyfine, Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak sunumu ile araba modifiyesine, Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları programı ile ilüzyona doyacaksınız.

Exxen youtube fenomenlerini içeriğine dahil etmeye devam ediyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar programını platforma transfer etmesinin ardından youtuber Orkun Işıtmak ile Kirli Çamaşırlar programı da Exxen’de olacak.

Şimdi ise bir başka youtube fenomenleri Mesut Can Tomay ile Ali Biçim’in sunacağı O Adam Oldun Mu programını bünyesine dahil etti. Programın sloganı ”Sıradaki youtuber neden sen olmayasın? Youtuber olmak isteyenlerin adresi” ile yola çıkan program youtuber olmak için katılımcılar ile çeşitli içerik üretileceği tarzında bir program olacak.  Katılımcılardan ilgi çekici video içerikleri üretmesi istenecek. Belli aşamalardan geçecek yarışmacılar kıyasıya mücadele edecek. O Adam Oldun Mu programına başvuru nasıl yapılacağı aşağıdaki yazımızda detaylı açıkladık.

Mesut Can Tomay ve Ali Biçim son zamanlarda youtube videoları ile çok popüler oldu. Yaptığı videolar youtube trendlerde en çok izlenenler arasında yer alıyor. Kısa sürede milyon aboneye ulaşan ikili diğer youtube fenomenleri ile birlikte çektiği çok çeşitli konseptte videoları var.

Çok takipçili youtuberların elde ettikleri kazançlar ve hayatlarının bu zenginlik ile değişmesini izleyen bir çok genç youtuber olmaya özeniyor. Özellikle gençler tarafından son yılların gözde mesleği haline gelen youtuberlık iyice popüler oldu. Youtuber olmak isteyenlerin adresi artık Exxen.

 

 

<<***O Adam Oldun Mu başvuru nasıl yapılır öğrenmek için tıkla***>>

<<Hasan Can Kaya ile Konuşanlar Exxen’de görmek için tıkla>>

Etiketler