Öğrenci Evi Dizisi Oyuncu Kadrosu? Yeni Gelen Ve Ayrılanlar

Öğrenci Evi Dizisi Oyuncu Kadrosu? Yeni Gelen Ve Ayrılanlar

Acun’un yeni dijital platformu Exxen’e bir dizi daha eklendi. Merak edilen Öğrenci Evi dizisi oyuncu kadrosu, yeni gelen ve ayrılan oyuncular haberimizde.

1 Ocak 2021’den itibaren yayına başlayacak olan Exxen birçok kişi tarafından merak ediliyor. Acun Netfilx benzeri dijital platformu kuracağını önceden duyurmuştu. Yayın tarihi yaklaştıkça sosya medya hesabından platformun içeriği hakkında yeni projeler, diziler hakkında paylaşımlarda bulunuyor. Herkes tarafından merak konusu olan Exxen içeriğinde hangi diziler, programlar ve projeler olacak güncel olarak sizinle paylaşacağız. Acun tarafından duyurusu yapılan Öğrenci Evi dizisi çoktan çekimlere başladı. Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var bunları aktaralım. Acun yeni yetenekleri keşfedip  onlarla çalışmayı seviyor. Bu dizinin kadrosunu da yeni yüzler oluşturuyor.

  Öğrenci Evi Dizisi Oyuncu Kadrosu? Yeni Gelen Ve Ayrılanlar

Öğrenci evi dizisi gençlik dizisi olacak eve 4 gencin üniversite hayatına odaklanacak. Tims&B Productions tarafından yapılan dizinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Dizide şimdilik belli olan oyuncu kadrosunda Bertan Asllani, Baran Bölükbaşı, Zülal Sude Güler, Samet Kaan Kuyucu ve Serra Pirinç gibi isimler yer alıyor. Bu oyuncular gerçekte kimdir, oynadığı diziler nedir? Öğrenci Evi dizisi oyuncu kadrosu yakından tanıyalım.

Bertan Asllani Kimdir?

Bertan Asllani, 3 Temmuz 1990 tarihinde Üsküp – Makedonya’da doğdu. Aslen Arnavut göçmeni olan Bertan, küçük yaşlardan itibaren müzik ve sporla yakından ilgilendi. 13 yaşında kendi stüdyosunu kurup beste yapmaya başladı. İlk albümünü  2003 yılında Arnavutça olarak, 13 yaşındayken piyasaya çıkardı.

Makedonya ve Arnavutluk’ta iki albüm ve çok sayıda video klip sonrası yeterli üne kavuştu ama asıl patlama Türkiye’ye geldikten sonra oldu. Türkiye’de Damla Damla adlı şarkıya klip çekip yayınladı ve çok beğenildi. Casting ajansı sahibi Tümay Özokur klibini izleyince onunla çalışmak istedi. Böylece müzisyenliğinin yanında oyunculuğa da adım atmaya başladı.

İlk oyunculuk deneyimini Gani Müjde’nin dizisi Pis Yedili Bertan karakteri ile yaşadı. Ardından 2016 yılında Göç Zamanı dizisinde Talat Bulut’un oğlu Demir karakterini canlandırdı. Ardından 2019 yılında Kimse Bilmez dizisinde rol aldı.

Oyunculuğunun yanı sıra müzisyenliğe de devam eden Bertan, Damla Damla şarkısından sonra ünlü şarkıcılara beste verdi. Bunlardan popüler olanlar Murat Dalkılıç (Bir Hayli), Demet Akalın (Gidenlerin Kalanları) ve Gülben Ergen (Bugünün Sevdalısı) şarkılarının bestesini yapmıştır.

Şimdilerde ise Exxen’de yayınlanacak olan Öğrenci Evi dizisinde ilk başrol deneyimini yaşayacak.

Rol Aldığı Diziler:

Kimse Bilmez (2019)

Göç Zamanı (Demir, 2016)

Pis Yedili (Bertan, 2013)

 

Baran Bölükbaşı Kimdir?

Baran Bölükbaşı, 1 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen İskenderunlu olan Baran, kilosu 71 kg ve boyu 175 cm’dir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. Antalya Replik Sanat Eğitim Kurumlarında temel oyunculuk, Cüneyt Sayıl oyunculuk atölyesinde kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Adı Efsane dizisinde Fikret karakteri ile yaşadı. Burda Fiko karakteri ile dikkatleri çekmeyi başardı. Ardından aynı yıl Sevda’nın Bahçesi dizisinde Tolga karakterini canlandırdı. Sonrasında Servet dizisinde Korkmaz karakterini, ertesi yıl Vuslat dizisinde Fırat Çağlar karakterini oynadı.

Şimdilerde ise Exxen’de yayınlanacak olan Öğrenci Evi dizisinde ilk başrol deneyimini yaşayacak.

Rol Aldığı Diziler:

Vuslat (Fırat Çağlar, 2019)

Servet (Korkmaz, 2018)

Sevda’nın Bahçesi (Tolga, 2017)

Adı Efsane (Fikret, Fiko, 2017)

 

Sude Zülal Güler Kimdir?

Sude Zülal Güler, 25 Ağustos 2001 tarihinde  Üsküp’te doğdu. Orta öğrenimini  Cengiz Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Başak burcu olan Sude Zülal Güler, boyu 165cm ve kilosu 52 kilogramdır.

İlk kez televizyon deneyimini 2013 yılında Çınar adlı dizisi ile yaşadı. Ardından 2015 yılında Mayıs Kraliçesi dizisinde Pınar karakterini, aynı yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Ayşe Sultan karakterini canlandırdı. Sonrasında 2017 yılında İsimsizler dizisinde Biruske karakterini oynadı.

İlk sinema deneyimi ise aynı zamanda başrol oynadığı 2018 yapımı Keşif filminde Esma karakteri ile yaşadı. Ardından 2020 yılında Şeref Sözü dizisinde İsra karakterine hayat verdi. Dizi oyunculuğunun yanı sıra çok sayıda reklam filminde de yer almıştır.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler:

Şeref Sözü(İsra) – 2020

Keşif (Esma) – 2018

İsimsizler (Biruske) – 2017

Muhteşem Yüzyıl Kösem (Ayşe Sultan) – 2015

Mayıs Kraliçesi (Pınar) – 2015

Çınar – 2013

 

Samet Kaan Kuyucu Kimdir?

Samet Kaan Kuyucu, 1995 yılında Gaziantep’de dünyaya gelmiştir. Gaziantep Fen Lisesi mezunudur. Lise eğitiminin ardından Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmış ancak oyuncu olmak istemiştir. Sınava tekrar girip Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nü  kazanmış ve mezun olmuştur. Famelog Academy öğrencilerindendir. Günümüzde İcon Talent Menajerlik Oyunculuk ajansı bünyesinde çalışmaktadır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2018 yılında rol aldığı Çarpışma isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ardından 2019 yılında Aşk 101 dizisinde Burak karakterini canlandırdı. Sonrasında 2020 yılında Alef dizisinde Ahmet karakterine hayat vermiştir. İlk sinema deneyimini ise 2020 yılında vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever 2 adlı sinema filminde Ömer Faruk Sorak karakterini canlandırarak yaşamıştır.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler:

2018 – Çarpışma
2019 – Aşk 102 (Burak)
2020 – Alef (Ahmet)
2020 – Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Ömer Faruk Sorak)

Serra Pirinç Kimdir?

Serra Pirinç, 9 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Serra’nın boyu 168 cm ve kilosu 50 kg’dır. Tiyatro Teras’ta oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Bizim Hikaye dizisinde Müjde karakteri ile yaşadı. Ardından 2019 yılında Vuslat dizisinde Ceylan Çağlar karakterini canlandırdı. Ardından Mucize Doktor dizisinde ufak bir rol oynadı.

Rol Aldığı Diziler:

Mucize Doktor (2019)

Vuslat (Ceylan Çağlar, 2019)

Bizim Hikâye (Müjde, 2017)

 

Merve Nur Bengi Kimdir?

Merve Nur Bengi, 2000 yılında İstanbul’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü  öğrencisidir. Eğitimi halen devam etmekte olan oyuncu bir yandan dizilerde yer almaktadır. Televi Menajerliği bünyesinde çalışan oyuncu Merve Nur Bengi, ilk olarak 14 yaşında çocuk oyuncu olarak Unutursam Fısılda filminde yer almıştır. Aynı yıl Nemesis’i Uyandırmak filminde rol almıştır. Ardından 2018 yılında 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinde oynamıştır.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler:

Unutursam Fısılda

Nemesis’i Uyandırmak

4N1K: Yeni Başlangıçlar

Ceren Balcı Kimdir?

Ceren Balcı, 2000 yılında doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Mimarlık  Bölümü öğrencisidir. Eğitim, halen devam etmektedir. Mimarlık eğitimi alırken tiyatro ile ilgilenen  oyuncu ilk deneyimini Öğretmen dizisinde oynayarak yaşamışıtr. Bu dizide güzelliği ile dikkatleri çekmeyi başarmış şimdilerde ise Öğrenci Evi dizisinde oynayacaktır. Günfer Günaydın Ajans bünyesinde çalışmaktadır.

 

Arzu Gamze Kılınç Kimdir?

Arzu Gamze Kılınç, 31 Mart 1969 tarihinde Ankara doğdu. Ankara Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Birçok tiyatro eserinde oynayan, Yanlışlıklar Komedyası oyununu yöneten Arzu Gamze Kılınç, şimdiye kadar 23 film ve dizide rol aldı. 3 yapımın cast ekibinde yer aldı. Siyah-Beyaz Aşk dizisinde Yeter Aslan rolünü canlandırdı. Çiçek Taksi, Böyle mi Olacaktı, Hızma, Sır Çocukları, Büyük Yalan, Perçem, Hırsız Polis, Duvar ve Hicran gibi bilindik yapımlarda rol aldı. Gönülçelen dizisinde Tuba Büyüküstün ile birlikte rol aldı. İntikam dizisinde Şahika Arsoy karakterini canlandırdı. Birçok dizi ve filmde oyuncu olarak rol almasının yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapmıştır.

 

Ceyda Düvenci Kimdir?

Ceyda Düvenci, 1977 yılında Bursa’da doğmuştur. Babası Selanik’li annesi ise Kırıkkalelidir. Babası usta oyuncu İsmail Düvenci’dir. 1997 yılında güzellik yarışmasına katılmış ve 3. olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 1996 yılında Palavra Aşklar dizisinde rol alarak yaşamıştır.
Sabah Şekerleri programında sunuculuk yapmaya başladı ve herkes tarafından tanınmaya başladı. İlk başrolünü ise Mahsun Kırmızıgül ile Zalim dizisinde oynamıştır. Binbir Gece dizisinde Bennu karakterini canlandırmış ve kariyerinde önemli bir çıkış yapmıştır. Ardından Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi, Böyle mi Olacaktı, Dikkat Bebek Var, Umutsuz Ev Kadınları, Maral gibi dizilerde rol almıştır.
2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde Suzan karakterini canlandırmştır. Son olarak 2018 yılında 8. gün dizisinde Şehnaz karakterini canlandırmış, Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? filminde yer almıştır. Bir süredir ekranlara ara veren oyuncu Öğrenci Evi dizisiyle tekrar ekranlara dönüş yapmıştır.

 

Murat Aygen Kimdir?

Gerçek adı Murat Ağlatçı olan oyuncu 29 Ekim 1971 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji, 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro Oyunculuğu, 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Yüksek Lisans bölümlerinde eğitim aldı. 1992 yılından beri bir çok tiyatro, dizide ve filmde yer alan oyuncu asıl çıkışını 2005 yılında Ankara Ekspresi isimli tv filmindeki Binbaşı Seyfi rolüyle yaşamıştır. Ardından Paramparça Aşklar, Kül ve Ateş dizilerinde rol almıştır. İlk sinema filmi deneyimi ise 2010 yılında Av Mevsimi filmi ile yaşamıştır. Ardından Medcezir dizisinde Faruk Beylice karakterine hayat vermiştir. Sonrasında Bodrum Masalı, İstanbullu Gelin ve Şahin Tepesi dizilerinde rol alan oyuncu şimdilerde Mucize Doktor  dizisinde hastane başhekimi Tanju Korman rolünü oynamaktadır. Acun Ilıcalı’nın Exxen platformu dizisi Öğrenci Evi için yeni kadroya dahil olmuştur.

 

<<Exxen’de Bu Benim Masalım oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

 

Etiketler