Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayına başlayacağı EXXEN adlı internet dijital platformunda yer alacak Olağan Şüpheliler dizisi oyuncu kadrosu, konusu, ne zaman başlayacak haberimizde.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Exxen adlı bir dijital program kuracağını açıklamıştı. Ardından platformda yer alacak birçok dizi, film, belgesel ve programlar olacağını belirtmişti. Exxen içerisinde yer alacak yapımlar yavaş yavaş açıklanıyor. Yayına başlayacağı az bir süre kalan Exxen’de yer alacak önemli dizilerden biri de Olağan Şüpheliler dizisidir. Çok önemli isimlerle anlaşma sağlandı.

Olağan Şüpheliler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu, Ne Zaman Başlayacak?

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen ile ilgili yeni dizi ve proje haberleri gelmeye başlıyor. Bu iddialı dizi projelerinden biri de Olağan Şüpheliler dizisi olacak. İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlediği dizinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. Olağan Şüpheliler dizisi cinayet işleyen 3 ev hanımının etkileyici hikayesini konu alıyor.

Olağan Şüpheliler dizisinin başrolünde 3 önemli kadın oyuncu yer alıyor. Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen’ın başrol oynayacak. Erkek oyuncular ve diğer oyuncular henüz açıklanmadı. Hazırlık çalışmaları devam eden dizinin çekimleri Ocak ayında başlayacak.

Dizinin Exxen dijital platformunda yayınlancağı kesinleşti. Exxen’in 1 Ocak 2021 itibari ile faaliyete geçmesi ile Olağan Şüpheliler dizisi de en kısa zamanda yayınlanmaya başlayacaktır. Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi netlik kazandıkça sayfamızda güncel olarak paylaşacağız.

Bennu Yıldırımlar Kim?

Bennu Yıldırımlar, 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Okul yıllarında İstanbul Şehir Tiyatrolarına girmiş ve halen Şehir Tiyatrolarında çalışmaktadır. İlk oyunculuk deneyimini 1988 yılında rol aldığı Perili Köşk dizisi ile yaşamıştır. Ardından, Süper Baba, Kaç Para Kaç, Kördüğüm, Avrupa Yakası, Yaprak Dökümü, Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri gibi bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Son olarak 2018 yılında Kadın dizisinde Hatice karakterini canlandırdı. Birçok tiyatro, dizi ve filmde rol alan oyuncu pek çok ödül almıştır.

 

Ceren Moray Kim?

Ceren Moray, 1985 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. İstanbul Haliç Üniversitesi Konsevatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezundur. İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında Serseri Aşıklar dizisi ile yaşadı. Ardından İşler Güçler, Kavak Yelleri, Doktorlar, Nefes Nefese ve Dayı dizilerinde rol aldı. 2014 yılında Fox Tv’de yayınlanan O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterini canlandırdı. 201 yılında Avlu dizisindeki Azra Kaya karakteri ile yıldızı parladı. Son olarak Öğretmen dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Ceren Moray, Bi Küçük Eylül Meselesi ve Yok Artık sinema filmlerinde de rol almıştır.

 

Yasemin Allen Kim?

Gerçek adı Yasemin Kay Allen, 10 Temmuz 1989 İngiltere doğumludur. Queensland Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk dersleri aldı. İngiliz Dudley Allen ile İngiliz-Türk vatandaşı oyuncu şarkıcı Suna Yıldızoğlu’nun kızıdır. 2008 yılından beri Türkiye’de olan Yasemin Allen burada ilk oyunculuk deneyimini Elif dizisi ile yaşadı. Bu dizide annesi ile birlikte oynadı. Ardıdan Yerden Yüksek, Merhamet ve Hayat Devam Ediyor dizilerinde rol aldı. Yasemin Allen’in asıl yükselişi ise 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Defne Sultan karakteri ile oldu. Yıldızı parlayan oyuncu Şeref Meselesi ve 46 Yok Olan dizilerinde başrolde oynadı. Son olarak  2017 yılında Fi dizisinde ve 20201 yılında İyi Günde Kötü Günde dizilerinde rol aldı.

 

 

<<Vahşi Şeyler dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

 

Etiketler