Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Ekranların vazgeçilmez yarışma programı Gelinim Mutfakta şok bir iddia ile gündemde. Programın başarılı sunucusu Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan Ayrılacak mı? Neden ayrıldı?

12 Mart 2018 yılında 4 kayınvalide ve 4 gelinin  yarıştığı yemek yarışmasıdır. Yarışma hafta içi her gün ekrana geliyor. Gelinim Mutfakta 3. Sezonu ile ekrana geliyor. İlk 2 sezon Fatih Ürek tarafından sunuldu. Fatih Ürek’in yarışmadan ayrılma kararı almasının ardından Onur Büyüktopçu ile anlaşıldı. Onur Büyüktopçu 3. sezonunda başarıyla sunmaya başladığı yarışmayı bugüne kadar getirdi. Şimdi ise ortaya atılan iddialar izleyenleri şaşırttı. Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan ayrılacak mı?

Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Son yapılan resmî bilgilere göre Onur Büyüktopçu koltuğunu Seda Sayan’a bırakarak yarışmaya veda edecek. Geçtiğimiz sezon da Yemekteyiz programını sunan Onur Büyüktopçu yerini Seda Sayan’a bırakmıştı. Aynı durum Gelinim Mutfakta yarışmasında yaşanacak mı? Sağlam kaynaklardan yapılan net açıklamalar elimize ulaştı. Seda Sayan 4 Ocak itibariyle Gelinim Mutfakta yarışmasını sunmaya başlayacak. Araştırmalarımız devam ediyor.

Fakat Seda Sayan’ın bir süre daha ekranlarda yorucu ve uzun süren programlar yerine kısa süreli programlar ya da reklamlarda yer almak istediği biliniyor. Kendisi şuan tv8 ekranlarında cumartesi akşamları Süper Loto çekilişinde şanslı rakamları açıklıyor. Son yıllarda Acun Ilıcalı ile birlikte çalışıyor. Ve Tv8 dışında bir kanalda yer alır mı bilinmiyor.

Gelinim Mutfakta Onur Büyüktopçu Kim?

24 nisan 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ve sunucudur. Baba tarafından Çankırılı’dır. 18 yaşına kadar İzmir’de yaşadı ve orta öğrenimini burada tamamladı. Dil öğrenmek ve tiyatro eğitimi alabilmek için İngiltere’ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de istediği eğitimi almıştır. Oyunculuğa 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile başladı.

Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin filmlerinde rol almıştır. Yabancı Damat, Fırtınalı Aşk, Doktorlar, Tatlı Bela Fadime, Kavak Yelleri, Üç Tatlı Cadı, Kollama Kanıt gibi dizilerde ya konuk oyuncu ya da yardımcı oyuncu olarak rol alıyor.  Kiralık Aşk dizisinde Koriş rolüyle çok sevildi. Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta Yarışmasını sunarken aynı zamanda Çarkıfelek isimli fenomen yarışmanın da sunuculuğunu yapmaktadır.

 

 

<<Gelinim Muftakta Özlem Demir kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler