Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar Programı İle Exxen’de

Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar Programı İle Exxen’de

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform yeni projeleri ile geliyor. Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar programı ile Exxen’de izleyici ile buluşacak.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde kuracağı dijital platformu Exxen’in detaylarını paylaşmıştı. 900 milyon tl bütçe ile kurulan Exxen birbirinden çeşit dizi, talk show, program, yarışma, belgesel içeriğine sahip.

Orkun Işıtmak Kirli Çamaşırlar Programı İle Exxen’de

Exxen’in içinde neler mi olacak. Hükümsüz, Bu Benim Masalım, Öğrenci Evi, Olağan Şüpheliler, Şeref Bey, Dadı, Zehirli Çiçekler, Vahşi Şeyler, Sihirli Annem, Eziklerin Savaşı, Gibi ve Yaşı 17 dizileri platformda yayınlanacak.

Hasan Can İle Konuşanlar, Tolga Çevik ile Tolgshow komedi programları yer alacak. Mesut Can Tomay ve Ali Biçim İle O Adam Oldun Mu, Masterchef Junior, önemli futbolcular ile Ayak Tenis, Fight Club ile 11 Dövüşçü Bir Evde yarışma programları olacak. Gökhan Çınar ile Katarsis, Zeynep Bastık ve Konukları sohbet programı olacak. Ayrıca Enis Arıkan ile müzik keyfine, Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak sunumu ile araba modifiyesine, Kıvanç ve Burak Akıl Oyunları programı ile ilüzyona doyacaksınız.

Exxen ekibinde yer alacak diğer bir isim ise youtube fenomeni Orkun Işıtmak olacak. Orkun Işıtmak youtube’da 8,23 milyon abonesi olan bir youtube fenomenidir. 2010 yılında başladığı youtube macerasına çeşitli konseptte yaptığı içeriklerle yıllarca abone sayısını artırmış ve Türkiye’de en çok takipçisi olan youtuber’lar arasına adını yazdırmıştır.

Şimdi ise Orkun Işıtmak, Exxen için program hazırlıyor. Kendi youtube içeriğinde yaptığı Kirli Çamaşırlar konseptini Exxen’e taşıyor. Peki bu Kirli Çamaşırlar ne program nasıl olacak hemen değinelim.

Orkun Işıtmak, youtube’da kendisine konuk olarak gelen youtuberları bir yalan makinesine bağlıyor ve kimsenin sormaya cesaret edemediği soruyor. Konuklarda mecbur doğru cevap vermek zorunda kalıyordu. Bu videoları pek çok izleyici tarafından beğenilince bunu bir konsept olarak sürdürmüş bir çok kişiyi konuk olarak almıştı.

Exxen’de aynı  Kirli Çamaşırlar ismi ve aynı konsept ile program yapacak. Programın sloganı ”Cesaret edemediğiniz her şey bu programda sorulacak”  ile yola çıkan programa birçok youtuber, fenomen ve ünlü konukların katılması bekleniyor. Kirli Çamaşırlar programı 1 Ocak 2021’de Exxen’in açılması ile yayına başlayacak.

 

<<Exxen nedir, Exxen’de neler olacak, abonelik ücreti öğrenmek için tıkla>>

Etiketler