Ramo 12 Mart Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ramo 12 Mart Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ekranların sevilen dizilerinde Ramo heyecanla yayın hayatına devam ediyor. Ramo dizisi 12 Mart neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Özellikle son haftalarda reytingleri artan Ramo dizisinde koronavirüs alarmı verildi. Dizinin setinde gittikçe artan vaka sayıları nedeniyle çekimlere ara verildi. Ramo dizi çekimleri yapılamadığı için 12 Mart cuma akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak. Sette yaşanan koronavirüs tedbirleri nedeniyle dizinin yeni bölümü 19 Mart akşamı ekrana gelecek.

Ramo 12 Mart Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ramo dizi severleri bu haber üzerine büyük bir üzüntü yaşadı. Fakat en kısa zamanda çekimler başlayacak ve seyircisiyle buluşacak. Ramo dizisi 12 Mart var mı yokmu neden yayınlanmıyor sorularını haberimizde paylaştık. Vakaların azalması ile kontrollü normalleşme süreci başladı. Fakat kontroller yeterinde önemsenmediği için vaka sayılarında birden atış yaşandı. Bu artışlar uzun süren dizi setlerine de sıçradı.

Vaka sayılarının artması sonucunda Ramo dizi setinde de pozitif  vakalara rastlandı. Oyuncuların ve çalışanların sağlıkları her şeyden önce tutulduğu için sete şimdilik bir hafta ara verildi. 12 Mart cuma akşamı Ramo dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Her hafta izleyenleri ters köşe yapmayı başaran dizi yepyeni heyecanlarla 19 Mart akşamı ekrana gelecek.

<<Ramo dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler