Ramo Cihangir Ölecek Mi? Diziden Ayrılıyor Mu?

Ramo Cihangir Ölecek Mi? Diziden Ayrılıyor Mu?

Show Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Ramo bomba bir bölüm ile geliyor. Ramo Cihangir ölecek mi, diziden ayrılıyor mu? haberimizde.

Show Tv’nin Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Ramo nefes kesen aksiyon sahneleriyle ilgiyle izleniyor. Bu bölümde de sürpriz gelişmeler bizleri bekliyor. Ramo Cihangir ölcek mi, kim vuracak, diziden ayrılacak mı merak edilenler haberimizde.

Ramo Cihangir Ölecek Mi? Diziden Ayrılıyor Mu?

Ramo Cihangir savaşı bambaşka bir boyuta geldi. İyice birbirlerine kinlenen düşmanlar kıran kıran mücadele veriyorlar. Artık Ramo kaçmıyor, gizlenmiyor. Cihangir Ramo’nun babasını öldürdüğünü itiraf etti. Cihangir’in peşine düştü onun öldürecek. Cihangir’in evini kuşatan Ramo ”Canını almaya geldim. Bu gece bu iş burada bitecek” diyerek savaşın sonuna yaklaştığını haykırdı.

Ancak olaylar öyle bir noktaya geldi ki Ramo ile Cihangir sevdikleri için birlikte yan yana çarpıştı. Cihangir’in kızı Nehir ile Sibel’i rehin alanların elinden kurtarmak için Ramo ile Cihangir birlikte çatışmaya girdi. Rehin alanları bir yandan birer birer öldürürken bir yandan da kızları ararlar. Ramo’dan önce kızların yerini bulan Cihangir oyun yaparak kızların burda yok diyerek Ramo’nun çıkmasını sağlar. Ardından kapıları Ramo’nun arkasından kapatır. Sibel’in Ramo’yla arkasından iş çevirmesini öğrenen Cihangir ikisinde de intikam almak ister. Ramo, Cihangir’i iyice köşeye sıkıştırdı.

Bu bölümde Cihangir’e veda ediyoruz. Cihangir Ramo’nun elinden ölüyor. Ramo sonunda babasının intikamını alıyor. Cihangir karakterini başarıyla canlandıran usta oyuncu Olgun Şimşek diziye veda ediyor.

 

<<Kırmızı Oda Kumru ölecek mi öğrenmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu Başulu Hatun öldü mü öğrenmek için tıkla>>

Etiketler