Ramo Çilingir Kim? Gerçek Adı, Kariyeri

Ramo Çilingir Kim? Gerçek Adı, Kariyeri

Show Tv’nin aksiyon ağırlıklı dizisi Ramo’da heyecan giderek artıyor. Dizinin yayınlanan tanıtım fragmanıyla Ramo Çilingir kim, gerçek adı, kariyer hayatı gibi sorular da araştırıldı.

Ramo 25. Bölümde ortaya çıkan Çilingir karakteri seyircinin merakını çekti. Ramo’nun Çilingir’den Yavuz’un yerini öğrenmek için yardım istemesiyle tüm ilgiyi üzerine çekti. Farklı tarzı ve kimin tarafında belli olmayan bu yeni karakter dizide kaç bölüm kalacak bilinmiyor. Çilingir karakter analizine gelmeden önce dizinin yayınlanan son Bölümünde neler yaşandığını hatırlayalım.

Ramo Çilingir Kim? Gerçek Adı, Kariyeri

Ramo halası Fidan’ın intikamını almak için harekete geçer. Bunun için her şeyi göze alır. Sibel de bu konuda Ramo’ya yardımcı olmak için Vasili’yi takip eder ve işin içinde Yavuz’un olduğunu anladığı an Doğu tarafından deşifre olur ve yakalanır. Doğu Sibel’in canı karşılığında Ramo’nun kendisini öldürmesini ister ve Ramo tam tetiği çekeceği an Doğu’nun öldü saldığı babası ortaya çıkar. Ve artık bütün gerçekler gün yüzündedir. Doğu babasından tüm olanları öğrendikten sonra Cihangir’i öldürmek için bir saniye bile düşünmeden harekete geçer.

Sibel’den halasını öldürenin Yavuz olduğunu öğrenen Ramo Yavuz’un peşine düşer. Yavuz ise her zaman olduğu gibi kaçmanın bir yolunu bulmuştur. Ramo, Yavuz’un nerede  olduğunu ancak Çilingir’den öğreneceğini anlar be onu bulur. Bu noktada Ramo Çilingir kim sorusu da izleyici tarafından merak ediliyor.

Oyuncunun kimliğini açıklanır açıklanmaz haberimizde paylaşacağız. Gerçek ismini şuan için araştırıyoruz.

 

 

<<Ramo dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler