Ramo Dizisi 1 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ramo Dizisi 1 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Show Tv’nin yükselen yıldızı Ramo izleyicilerinin en çok merak ettiği Ramo dizisi 1 Ocak yeni bölüm neden yok, yeni bölüm ne zaman sorularını yanıtlayacağız.

Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum ve Olgun Şimşek gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Ramo dizisi 1 ocak  cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek.

Ramo Dizisi 1 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Her sene kanallar Yılbaşında dizilerin yeni bölümlerini yayınlamıyor ve dizi ekipleri en az  2 haftalık tatiller yapıyordu. Bu yıl bir istisna yapıldı ve dizilerin devam etmesine karar verildi. Ancak bu istisnayı bozan bir kaç dizi oldu. Bunlardan biri de Ramo. Ramo dizisi 1 Ocak yeni bölüm neden olmayacak, yeni bölüm ne zaman?

Romo dizisi 1 Ocak cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Dizinin son bölümü ya da heyecanlı sahnelerden oluşan özel bölüm yayınlanacak. Ramo dizisi yeni bölüm ne zaman sorusunun yanıtına geldiğinde Ramo 8 Ocak cuma akşamı tüm heyecanıyla kaldığı yerden devama edecek. Dizinin yükselen reytingleri verdiği ara nedeniyle tehlikeye girebilir. Kanal Ramo dizisi için devam kararı verip ara vermemeyi seçebilirdi. Ancak yükselen reytingler daha rahat davranıp tatil yapma kararı vermelerine neden oldu.

Bu sene 1 Ocak akşamı iki yeni başlayan projenin olması da Ramo dizisi için tehlikeli olabilir. Çünkü Akıncı ve Son Yaz dizileri 1 Ocak cuma akşamı itibariye yayın hayatına start verecek.  Düşük bir ihtimal bile olsa Ramo izleyicisi Akıncı ya da Son Yaz dizisine kayabilir. Rekabete 2 yeni projenin de katılmasıyla daha da heyecanlı bir hale gelecek. Akıncı, Son Yaz, Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Ramo, Payitaht Abdülhamit ve Akrep ile birlikte cuma akşamı bir çok dizi projesi izleyicisinin karşısına çıkıyor. Ramo dizisi 1 Ocak cuma yeni bölüm neden olmayacak? Yeni bölüm ne zaman sorularının yanıtı üzerinden tekrar geçelim.

Ramo dizisi 8 Ocak cuma akşamı yeni bölümüyle yayınlanacak. Dizinin son Bölümünde Yavuz’un öldürülmesiyle Yiğit Özşener diziden ayrıldı. Oyuncunun diziden ayrılmasıyla olaylar nasıl bir gelişme seyredecek bunu 8 Ocak cuma akşamı dizinin yeni Bölümünde izleyeceğiz.

 

<<Ramo dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Yavuz, Ramo dizisinden neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler