Ramo Dizisi Cahide Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Ramo Dizisi Cahide Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Ramo dizisinde heyecan kaldığı yerden hayatına devam ediyor. Ramo dizisi Cahide kim? Oynadığı diziler neler?

Ramo dizisinin sevilen oyuncularından Doğu’nun annesi rolüyle diziye dahil olan oyuncu seyirciler tarafından  merak edildi. Eskiden Serden Geçtilerin tarafında olan ve şimdi ise Sibel’in karşısına çıkan Cahide karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı da araştırılıyor. Neriman Uğur hakkında detayları paylaşacağız.

Ramo Dizisi Cahide Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Doğu’nun annesi olduğunu Asla oğlunun öğrenmemesini isteyen Cahide karakteri Sibel’le Karşı karşıya geliyor. Cahide karakterine hayat veren oyuncunun adı Neriman Uğur. Kendisi daha önce Arka Sokaklar dizisinde de rol almıştı.

Ramo Dizisi Neriman Uğur Kim?

 

Neriman Uğur, 1983 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünden başarıyla mezundur. Hemen aynı sene Devlet Tiyatrolarının oyunculuk dalında açtığı sınavı kazanarak, Bursa’da bir tiyatroda sanatçı olarak göreve başladı ve güncel olarak bu kurumda çalışmaktadır.

1997 yılında Hartford Üniversitesi New York Fakültesi’inde Prof. Malcolm Morson daveti üzerine gitmiş ve Tiyatro Fakültesi Oyunculuk Atölyesi oyunculuk uygulamalarına katılmıştır.

<<Ramo dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

Etiketler