Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti, Çekim Mekanları

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti, Çekim Mekanları

Show Tv’nin yükselen yıldızı Ramo dizisinin çekim yeri araştırılıyor. Ramo dizisi nerede çekiliyor, dizi seti ve çekim mekanları adresleri nereler? haberimizde.

Ramo dizisinin ilk bölüm çekimleri Adana’da başladı. Ve şimdi İstanbul’da devam ediyor. Özellikle Ramo dizisi İstanbul/Beykoz/ Kundura’da çekiliyor. Dizi çekimleri için sabit kullanılan mekan İstanbul/Beykoz/ Kundura’da çekilirken örneğin 21. Bölüm çekimleri İstanbul Cumhuriyet Köyündeki ormanda çekilmiştir.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor, Dizi Seti, Çekim Mekanları

Ramo dizisi nerede çekiliyor? Kayas kebap salonu nerede açıldı? Adresi nedir? Soruları da merak ediliyor. Ancak bu konuda araştırmalarımız devam ediyor. En kısa zamanda Ramo dizisinde kebap salonunun nerede olduğunu haberimizde yer vereceği. Bu konusa detaylara ulaşmak oldukça zor oluyor çünkü set adresleri adeta bir sır gibi izleyiciden saklanıyor. Yaşanan salgın nedeniyle dizi oyuncularının hayranlarının sete gelmesi oldukça tehlikeli. Bu durumu engellemek için dizinin set adresleri açıklanmıyor.

Ramo dizisi nerede çekiliyor sorusu dizi devam ettiği sürece araştırılacak. Dizinin genel olarak İstanbul Beykoz’da çekildiğini sizlerle paylaştık. Dizi setini bulabilirsiniz ve oyuncuları sadece uzaktan görebilirsiniz. Eskiden olduğu gibi dizi oyuncuları artık sete ziyarete hayranlarını kabul etmiyor. Zaten fotoğraf çekinmek mümkün değil.

Ramo dizisinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, Yiğit Özşener ve Mustafa Yıldırım gibi usta oyuncular yer alıyor. Dizinin son bölümlerinde Fidan halanın ölüm sahnesini saymazsak aksiyonun yanında izleyicileri güldüren anlar da oluyor. Dizide aşkı da aksiyonu da aynı anda izliyoruz.

Ramo dizisi son haftalarda yükselişe geçti. Cuma akşamları güçlü rakiplerine rağmen kendisine ilk 5 dizi arasında yer edinmeyi başardı. Fidan halanın ölümü üzerine intikam için harekete geçen Ramo katilin kim olduğunu buluyor. Fakat Yavuz’un da işin içinde olduğunu 24. Bölüm son sahnede öğreniyor. Ramo ve Yavuz arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak.

Ramo dizisi instagram sayfası 400 bin takipçiyi geçmiş bulunuyor ve bu takipçi sayısı gün geçtikçe artıyor. Diziye olan ilginin gün geçtikçe artması diziyle ilgili merakları ve soruları da artırıyor.

 

<<Seni Çok Bekledim dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

 

Etiketler