Ramo Hamza Kimdir? Erdal Hanedar Kim?

Ramo Hamza Kimdir? Erdal Hanedar Kim?

Show Tv’nin en çok izlenen sevilen dizisi Ramo’ya yeni bir isim dahil oldu. Ramo Hamza kimdir, Erdal Hanedar kim, oynadığı diziler? ayrıntılar haberimizde.

Ramo dizisinde transfer üstüne trasnfer yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda dizinin kadrosuna Selim Erdoğan ardından Emra Kınay dahil olmuştu. Bu isimler konseyin yeni üyeleri idi. Peki diziye yeni dahil olacak Hamza kimdir, dizideki rolü ne?

Ramo Hamza Kimdir? Erdal Hanedar Kim?

Ramo dizisinde Hamza konseyin yeni üyesi olarak dahil olacak. Önceden Yıldırım Bey tarafından kurulan bu konsey şimdi Mazhar tarafından yürütülmektedir. Son zamanlarda konseye Boran ve Şerif isimleri dahil olmuştu. Hamza’nın da masada yerini almasıyla taraflar, saflar, güç dengeleri belirgin bir hal almış olacak. İstanbul’un yer altı dünyasının yönetilmesinden sorumlu konseyin dördüncü baronu olarak Hamza dahil oluyor. Hamza konseyin güçlü isimlerinden biri, silah ve uyuşturucu kaçakçısıdır.

Erdal Hanedar Kimdir?

Erdal Hanedar, 15 Temmuz 1982 tarihinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisi ile yaşadı. Ardından 2012 yılında Elde Var Hayat dizisinde rol aldı. Daha sonra Kuzey Güney, Kurtlar Vadisi, Kara Sevda, Arka Sokaklar, Vatanım Sensin gibi önemli dizilerde rol aldı. Hangimiz Sevmedik dizisindeki Cemil Başkomiser karakteri ile beğeni topladı. Son olarak Söz dizisinde yer alan oyuncu şimdilerde ise Ramo dizisine Hamza karakteri ile dahil oldu.

Rol Aldığı Diziler:

-Ramo

-Söz

-Hangimiz Sevmedik

-Vatanım Sensin

-Arka Sokaklar

-Kara Sevda

-Kurtlar Vadisi

-Kuzey Güney

-Elde Var Hayat

-Adını Feriha Koydum

 

<<Ramo dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler