Ramo Ölecek Mi? Murat Yıldırım Diziden Ayrıldı Mı?

Ramo Ölecek Mi? Murat Yıldırım Diziden Ayrıldı Mı?

Show Tv’nin son Zamanlarda yükselişe geçen dizisi Ramo yine heyecan dolu bölümüyle ekrana geliyor. Ramo ölecek mi Murat Yıldırım diziden ayrıldı mı? haberimizde.

Yılbaşı tatilinin ardından 8 Ocak Cuma günü yeni bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin 26. bölümünde Ramo tehlikenin eşiğinde. Mazhar tarafından Irak terör örgütünden bir Bir ismi yakalamak ve onu ülkeye getirmek için görevlendirildi. Ramo tüm tehlikeleri göze alarak gitti operasyonda terörrist tarafından vuruldu. Yakın mesafeden vurulan Ramo ölecek mi Murat Yıldırım diziden ayrıldı mı soruları da doğal olarak izleyici tarafından merak edildi.

Ramo Ölecek Mi? Murat Yıldırım Diziden Ayrıldı Mı?

Dizinin başrol oyuncusu olan Murat Yıldırım diziden ayrılmayacak. Bu sorunun cevabı aslında çok açık ve net bir şekilde kendini belli ediyor. Çünkü Ramo, her şeyi düşünerek planlayarak attığı her adımdan sonrasını göze alarak yola çıkıyor. Ramo’nun Vurulma mesafesi ne kadar kısa olsa da üzerinde çelik yelek olduğu için ölmeyecek. Ya da ne olursa olsun kurtulacak.

Dizinin son Zamanlarında aksiyon sahnelerinin artması bu tarz ölüm sahnelerini ya da ölümün eşiğine geldi anların fazla olduğu bölümlerin izleyici de daha fazla etki bıraktığını düşünen senarist son zamanlarda bu tarz konulara fazla yer veriyor. İzleyicinin aksiyon sevdiğini hissettiği için bununda reytinglere yansıdığı için Ramo ve dizideki diğer önemli karakterler bundan sonra sık sık ölüm ile burun buruna gelecek.

26. bölümüyle 8 Ocak cuma akşamı kısa bir tatilin ardından çok konuşulacak heyecanlı ve bol aksiyonlu bir bölümle izleyici karşısına çıkacak Ramo dizisinde yer yerinden oynayacak. İzleyici aksiyona ve gerilime doyacak. Diğer taraftan Sibel Ramo’nun öldüğünü düşünerek geri dönüşü olmayan bir adım atacak. Böylece dengeler tamamen değişecek. Ramo dizisi Ramo ölecek mi? Diziden ayrıldı mı sorularını en ayrıntılı şekilde açıkladık.

Murat Yıldırım Kim?

13 Nisan 1979 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Mardinli’dir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 8 yılda mezun olmuştur. 2008 yılında Fırtına dizisinde Burçin Terzioğlu ile başrol oynamış çiftin dizi aşkı gerçek olmuştur. En kısa zamanda evlenmiş fakat 2014 yılında boşanmışlardır. Murat Yıldırım şuan İman Elbani ile 4 yıldır evlidir.

 

<<Ramo dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler