Ramo Sibel Kimdir? Esra Bilgiç Kimdir? Oynadığı Diziler

Ramo Sibel Kimdir? Esra Bilgiç Kimdir? Oynadığı Diziler

Show Tv’nin en çok izlenen yapımının oyuncu kadrosu merak ediliyor.Bunlardan en çok merak edilen başrol Ramo Sibel kimdir, Esra Bilgiç kimdir, oynadığı diziler ayrıntılar haberimizde.

Yapımcılığını BKM’nin yaptığı Ramo dizisi Show Tv’nin en çok izlenen dizileri arasında yerini aldı. Dizinin yönetmenliğini başında Mustafa Şevki Doğan üstlenirken anlaşmazlık sonucu yollar ayırma kararı alındı. Dizinin yönetmen koltuğunda ardından Yağız Alp Akaydın oturmuştur.Yağız Alp Akaydın dizinin ilk 11 bölümünde yönetmenlik yapmış ardından M. Çağatay Tosun yönetmenliği üstlenmiştir. Halen M. Çağatay Tosun yönetmenliğini yapmaktadır. Senaristliğini ise Yılmaz Şahin, Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu, Birol Tezcan üsteleniyor. Dizinin müziklerini ise Aytekin Ataş yapıyor. Peki Ramo dizisi oyuncuları, kadrosu, konusu ayrılan gelen oyuncular hakkında ayrıntılı bilgi verelim.

Ramo Sibel Kimdir, Esra Bilgiç Kimdir, Oynadığı Diziler?

Dizide Sibel, yer altı dünyasının patronu Cengiz’in biricik kızıdır. Aklı başında, iyi eğitimli, cesur ve gözü kara bir kadındır. Babası onu bu karanlık dünyadan uzak tutmaya çalışsa da Cengiz’e açılan savaş onu ve ailesini de içine çeker. Hayatı birden alt üst olan Sibel dostu düşmanı ayırt edemez. Tüm bu zorlukların içinde mücadele verirken Ramo’ya aşık olur. Aşk ve savaş içinde mücadele eder.

Esra Bilgiç Kimdir?

Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Esra Bilgiç, 1.77 metre boyunda 51 kilo ağırlığındadır. İlk ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü mezunudur. Ardından Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisans yaptı. Futbolcu Gökhan Töre ile evlenmiş, sonra boşanmıştır. İlk oyunculuk deneyimi 2014 yılında TRT’de oynamaya başlayan Diriliş Ertuğrul dizisindeki Halime Hatun karakteri ile başladı. Dizi oyunculuğunun yanı sıra reklam filmlerinde de oynamıştır. Ardından 2018 yılında Bir Umut Yeter dizisinde Derya Akar karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde Ramo dizisinde Sibel karakterini canlandırmaktadır.

Rol Aldığı Diziler: 

2019-Ramo (Sibel)

2018-Bir Umut Yeter Bir (Derya Akar)

2014-2017-Diriliş: Ertuğrul (Halime Hatun)

 

<<Ramo dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler