Ramo Yavuz Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Ramo Yavuz Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Ramo dizisinde izleyenleri hayrete düşüren bir bölüm finali yaşandı. Seyirci Ramo Yavuz öldü mü, Diziden ayrıldı mı? Sorularına yanıt aradı.

Ramo’nun 26. Bölümünde yine aksiyon sahnelerinin yanında iyi düşünülmüş akıl oyunları vardı. Yavuz’un ölmediği dizinin ilk dakikalarında ortaya çıktı ancak son dakikalarında tekrar Yavuz ölecek mi sorularına yanıt arandı. Dizinin en dikkat çeken ve ilgiyle izlenen karakterlerinden biri olan Yavuz ölecek mi sorusu diziye dahil olduğu günden beti sorgulanıyor. Fakat bu sefer oyuncunun ölüme ilk kez bu kadar yaklaştığını gördük.

Ramo Yavuz Öldü Mü, Diziden Ayrıldı Mı?

 

Yavuz; İstanbul’un yeni lideri ve Rusya ile yapılacak tüm işlerin başına geçtiğini öğrendiğinde dokunulmazlığı ilan edildi. Yavuz kendini bu sayede garantiye aldığını düşündü. Fakat unuttuğu bir şey vardı ki Ramo halasının intikamını almak için yemin etmişti. Yavuz’un liderliğini ilan edeceği toplantı alanına sırayla Fiko ve Cihangir geldi. Yavuz içeriye girdiğinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Karşısında intikam ateşi gözlerinden okunan Ramo vardı.

Yavuz, Ramo’nun kendisine zarar veremeyeceğini düşünerek ona doğru yürüse de Ramo elini korkusuzca tetiğe götürerek Yavuz’u tam da kalbinden vurdu. Bu sırada dizinin reklam arası vermesi izleyenleri heyecanlandırdı. Yavuz bu sefer ölecek ve diziden ayrılacak. Dizideki rolünden çok başarılı oyuculuğu çok sevilen Yiğit Özşener’in diziden ayrılacağını sevenleriyle paylaşalım.

Ramo dizisinde kilit rollerden birine hayat veren oyuncunun diziden ayrılması heyecanı düşürecek diye düşünülse de Ramo dizisinde heyecan giderek artıyor. Ramo’nun bu kadar pasif kalması beklenemezdi. Halasının katilini önüne ne engel gelirse gelsin ne kadar dokunulmaz olursa olsun hayatta bırakmayacaktı. Tahmin edildiği gibi de oldu. Ramo halasının intikamını Yavuz’u gözünü kırpmadan vurarak aldı.

Ramo dizisinin instagram hesabından yapılan açıklamaya göre Yavuz öldü diziden ayrıldı.

 

 

<<Ramo dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

Etiketler