Sadakatsiz Asya Kimdir, Oynadığı Diziler?

Sadakatsiz Asya Kimdir, Oynadığı Diziler?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çarşamba günü en çok izlenen dizilerinden olan Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu araştırılıyor. Peki Sadakatsiz dizisi Asya karakteri kimdir, oynadığı diziler geçmişi  detaylar haberimizde.

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un senaristliğini ise Kemal Hamamcıoğlu ile Dilara Pamuk’un yaptığı Sadakatsiz dizisi Medyapım tarafından Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yabancı Dr.Foster dizisinden uyarlanmıştır.

Sadakatsiz Asya Kimdir, Oynadığı Diziler? (Cansu Dere)

Sadakatsiz Asya kimdir? Otuzlu yaşlarının ortasında, iç hastalıkları alanında ihtisas yapmış çok başarılı bir doçent doktor. İzmir’de doğmuş büyümüş. Erken yaşta annesi ve babasını şaibeli bir trafik kazasında kaybetmiş… Henüz doktorluğa yeni adım atmışken tanıştığı Volkan’a çok aşık olmuş ve kariyer yolu yurt dışına dahi uzanabilecekken, o Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a yerleşerek, mutlu ailesini kurmuş. Etrafındaki herkesin Volkan’la bir bağı var. Hayatındaki yalnızlığından dolayı Volkan’a ait her şeyi “kendisinin” diye benimsemiş. Dışarıdan her ne kadar soğuk ve egolu gözükse de kendi içinde sıcacık bir enerjisi var. Aşırı derecede titiz, oğluna ve işine son derece bağlı, ailesine sadık. Çoğu zaman kuralcı ve baskın. Kendisine dürüst olunduğunda fazlasıyla bağışlayıcı. Fakat yalana tahammülü yok. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Ali; her şeyi göze alabilir ama ondan ayrılamaz.

Cansu Dere Kimdir, Oynadığı Diziler, Geçmişi?

Cansu Dere,1980 yılında Ankara’da doğdu. Yunanistan göçmeni bir aileden olan Cansu Dere, İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda Türkiye 3. güzeli seçildi ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Mankenliği sırasında Türkiye’nin en önemli moda duayenleriyle çalıştı. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümüne ara verip mankenliğe yöneldi.

İlk sunuculuk deneyimi Kanal D’deki Çocuk ve Müzik programı olmuştur. Ardından Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmayı, Life Style Moda ve N Moda programının sunuculuğunu yapmıştır. Sonrasında oyunculuğa yönelen Cansu Dere Metro Palas adlı dizide Nazan karakteri ile oyunculuk yolundaki ilk adımını atmıştır. Ardından Alacakaranlık dizisinde Irmak karakterini, Güz Yangını dizisinde Ceylan karakterini, Çağan Irmak’ın Kabuslar Evi filminde Esma karakterini canlandırmıştır. Ardından oynadığı Sıla dizisinde başrol oyuncu olarak dikkatleri çekmeyi başardı. Gittikçe popülerleşek Son Osmanlı Yandım Ali, Acı Aşk gibi filmlerde oynamıştır.

2009 yılında dönemin en popüler dizisi olan Ezel dizisindeki Eyşan karakteri ile hafızalara kazınmıştır. Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm ve El yazısı filmlerinde başrol oynamıştır. Muhteşem yüzyıl dizisinde İranlı Firuze karakterini oynamıştır. Sonrasında 2016’da Anne dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Şimdilerde ise Sadakatsiz dizisiyle popülerliği daha da artmaktadır.

 

<<Sadakatsiz tüm oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler