Sadakatsiz Asya’ya Saldıran Kim? Öldü mü?

Sadakatsiz Asya’ya Saldıran Kim? Öldü mü?

Sadakatsiz dizisi 23 Aralık çarşamba akşamı yayınlanan haftanın finalinde Asya’ya saldıran kim sorusunu herkes merak ediyor. Sadakatsiz  Asya’ya Saldıran kim? Öldü mü?

11. Bölümüyle ekrana gelen Sadakatsiz dizisi bölüm finalinde Asya’ya saldıranın kim olduğu  herkes tarafından merak ediliyor. 11. Bölüm fragmanında verilen saldırı sahnesinin dizinin sonunda verilmesi izleyiciye saygısızlık olarak adlandırıldı. Asya’ya saldıran kişinin elitle koymuş gibi kamera sistemini bulması ve imha etmesi bu planı yapan kişinin Volkan olduğunu akıllara getiriyor. Asya’ya saldıran Volkan’ın kendisi değil çünkü Volkan o sırada oğlu Ali, Derin ve küçük kızı Zeynep ile yemek yiyor.

Sadakatsiz Asya’ya Saldıran Kim? Öldü mü?

Volkan bunu başkasına yaptırmış olabilir. Akıllarımıza Nil’in psikopat sevgilisi Selçuk geliyor. Asya’yı öldürmeye çalışan bu kişi eğer Selçuk ise kendi kazdığı kuyuya kendi düştü. Ancak Selçuk olmadığını izleyen herkesin kim olduğunu öğrendiğinde ters köşe olacağını şimdiden söyleyelim.

Gönül’ün yaptıracağını düşünmüyoruz çünkü bu durumda Volkan, daha fazla Asya ve Ali’nin etrafında olacaktır bu onun işine gelmez. Bir diğer ihtimal ise dizinin başlarında Asya’nın takıntılı hastası. Hepsi

sadece bir ihtimal ama en kuvvetlisi Haluk’un yaptırmış olması. Sadakatsiz dizisi Asya’ya kim saldırdı sorusunun yanıtını net bir şekilde vermek zor. Ama dizinin orijinal versiyonunda Haluk’un adamı olduğu biliniyor.

Ayrıca dizinin orijinal versiyonuyla ilgili bir şeye daha değinmek istiyoruz, Turgay sandığınız gibi bir insan değil. orjinaline uygun olarak ilerlerse önümüzdeki bölümlerde Derin’in babasının adamı olduğu ortaya çıkacak. Derin’in babası Haluk bunu Asya’nın hayatında olup biteni öğrenip Asya’nın kendi ailesine zarar verebilecek bir planı varsa önlem alabilmek amaçlı yapmıştır.

Fakat senaryoda değişiklikler oluyor. Dizinin bölüm finali sahnesinde Asya sehpadan aldığı vazoyu saldırganın kafasına vurdu ve onu etkisiz hale getirdi. Yüzünü açmasını beklerken dizi haftaya veda etti.

 

 

<<Sadakatsiz dizi kıyafetleri ve markalarını öğrenmek için tıkla>>

Etiketler