Sadakatsiz Bahar Kim, Oynadığı Diziler?

Sadakatsiz Bahar Kim, Oynadığı Diziler?

Sadakatsiz dizisinin en dik duran kadınlarından biri olan Bahar son zamanlarda izleyici tarafından araştırılıyor. Sadakatsiz Bahar kim, Oynadığı diziler neler?

Dizide Volkan’ın geri dönmesiyle başlayan Asya takıntısı izleyen herkesin dikkatini çekiyor. Tekirdağ’dan Amerika’ya her şeyini kaybetmiş bir şekilde gitmişti. Ve 2 yıl sonra hem çok prestijli hem de çok zengin bir dönüş yaptı. Şimdi Asya’dan intikam alma zamanı olduğunu düşünüyor. Ve her şeyi yavaş yavaş yapıyor. İlk işi hastanedeki başhekimlik makamından almak ardından Tekirdağ’da huzurunu kaybetmesini sağlamak ve işsiz güçsüz beş parasız bırakarak şehri terk etmesi için elinden geleni ardına koymayacak.

Sadakatsiz Bahar Kim, Oynadığı Diziler?

Dizinin orijinal versiyonunda bu yazdıklarımızın hepsini gerçekleştiriyor Volkan. Fakat ülkemizde aldatılan ve haksızlığa uğrayan kadınların her zaman kazanması ve dik duruşu dikkat çektiği için şuan için senaryonun orijinal versiyonuyla aynı hikayede ilerleyip ilerlemeyeceğini bilmiyoruz. Reyting uğruna dizi çizgisinden çıkabilir. Dizide son yaşananlarla ilgili detaylara değindikten sonra son zamanlarda Sadakatsiz Bahar kim sorusunun Google ve sosyal medya hesaplarında en çok aranan isim olması üzerine konuşalım.

Bahar, Asya’nın kendisinde yaptığı unutulmayacak ihanete rağmen tarafsız davranabiliyor. Volkan’ın hatalarını yüzüne söylerken Asya’nın haklı taraflarını göz önünde bulundurarak onun yanında olduğu zamanlarda oluyor. Özellikle yayınlanan son bölümde, Derya’nın başhekimlikte Volkan’ın gazına gelerek Asya’nın yerine geçmek istemesinin yanlış olduğunu yüzüne söyledi. Ardından Derin ve Gönül’ün de katıldığı dernek toplantısında hesaplarının ödenmesini ve pahalı hediyelerini kabul etmemesi çok asil ve doğru bir davranıştı.

Sadakatsiz dizisinin şu sıralar favori karakteri Bahar da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Sadakatsiz Bahar kim, gerçek adı ne, daha önce hangi dizilerde oynadı nereden tanıyoruz sorularının adresi oldu.

Yeliz Kuvancı- Sadakatsiz Bahar Kim?

Yeliz Kuvancı 1987 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ailesinin teşviki ile oyunculuğa yönelmiş ve eğitimini almaya karar vermiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde başarıyla mezun olmuştur. 10 yıl önce kariyerine büyük bir şans olarak Öyle Bir Geçer Zamanki canlandırdığı İnci adındaki müzik öğretmeni karakteriyle giriş yaptı. Dizide sadece bir sezon oynadıktan sonra rolü bitince 2011-2012 sezonunda hemen teklifler gelmeye başladı  Seni Bana Yazmışlar adlı komedi dizisinde yer aldı.

2012 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Böyle Bitmesin dizide oyunculuğa devam eden Kuvancı, 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisinde Güneş ve 2016 yılında Hangimiz Sevmedik adlı dizide Itır karakterlerine hayat vermiştir. TRT’de yayınlanan Tutunamayanlar dizisinde Ayşe karakterini canlandırdı. Fakat dizi uzun ömürlü olmadı Şu an Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Bahar Gelik rolüyle evlerimize konuk oluyor.

 

 

<<Sadakatsiz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler