Sadakatsiz Cavidan Kim, Gerçek Adı, Hangi Oyuncuyla Karıştırılıyor?

Sadakatsiz Cavidan Kim, Gerçek Adı, Hangi Oyuncuyla Karıştırılıyor?

Her bölümü ayrı olay olan Sadakatsiz dizisinde her bir karakter izleyici tarafından daha çok merak ediliyor. Sadakatsiz Cavidan kim, Gerçek adı ne? Kiminle karıştırılıyor?

Son zamanlarda Derin ve Annesi Gönül’e fütursuzca laflar söyleyen ve her defasında onları mahcup etmeyi başaran Cavidan karakteri arama motorlarında araştırılmaya devam ediyor. Fakat başarılı oyuncu son zamanlarda Neriman Uğur ile karıştırılıyor. Sadakatsiz Cavidan karakterine hayat veren Meltem Baytok’tur. Meltem Baytok kariyeri ve oynadığı dizileri haberimizin devamında paylaşacağız. Önce Sadakatsiz Cavidan hakkında bilgi verelim.

Sadakatsiz Cavidan Kim, Gerçek Adı, Hangi Oyuncuyla Karıştırılıyor?

Sadakatsiz dizisi yayınlandığı günden itibaren gerek sosyal medyada gerekse arama motorunda en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Özellikle Çarşamba akşamlarını zirvede kapatan dizi ilk kez bu hafta yerini Kuruluş Osman’a bıraktı. Zirvede Kuruluş Osman ve onu takip eden Sadakatsiz oldu. Diziye damga vuran isimlerden biri de Cavidan oldu. Çünkü Derin ve Gönül’ün herkesi kendi çevresine toplamak için yaptığı jestler Cavidan için büyük koz oldu. Be her seferinde Derin ve Gönül’ü sözleriyle yerin dibine sokmayı başardı.

Dizide herkesin dikkatini çeken bu karakter Cavidan kimdir sorusunu da beraberinde getirdi. Başarılı ve tecrübeli oyuncunun gerçek ismi Meltem Baytok. Meltem Baytok kim? Yayınlandığı günden bu yana Asya tarafında olan ve Asya’nın düşmanlarını ezen herkes izleyicinin gözünde kahraman olduğu için Cavidan sahneleri de severek izleniyor.

Sadakatsiz Cavidan- Meltem Baytok kim?

Ünlü oyuncu Meltem Baytok 9 Nisan 1968 tarihinde dünyaya gelmiş dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 52 yaşında olan Meltem Baytok oyunculuğu ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Meltem Baytok 1.64 cm boyundadır kahverengi rengi gözlere sahiptir. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu Deniz Yıldızı dizisinde rolünün hakkını vererek oynamış ender isimlerden biridir.

Şuan işe Sadakatsiz dizisinde Cavidan rolüyle ekranlarımıza konuk oluyor. Gidon’un Düğümü oyununda üstün bir başarı sergilemiştir. Hem tiyatro hem de diziler de rol almıştır. Şuan oynadığı dizide kendisi gibi başarılı başka bir oyuncu olan Neriman Uğur’a çok benziyor. Çoğu izleyici Cavidan karakterini  Neriman Uğur ile karıştırdı. Fakat gerçek adı Meltem Boytok’tur.

 

 

<<Sadakatsiz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler